zurada dzien otwarty

12 kwietnia Szkoła Podstawowa im. kpt.pilota Władysława Gnysia w Żuradzie otworzyła swoje drzwi dla gości – tego dnia mieliśmy zaszczyt powitać w szkolnych murach licznie przybyłych przedszkolaków wraz z rodzicami. Dzień Otwarty zorganizowany był  przede wszystkim z myślą o dzieciach, które w przyszłym roku szkolnym rozpoczną naukę w klasie I oraz o ich rodzicach, ale nie zabrakło także dzieci 5-letnich.

Celem imprezy, oprócz wspólnej zabawy i miłego spędzenia wolnego czasu, było przedstawienie bogatej oferty edukacyjnej i kulturalnej naszej szkoły.
Przybyli na imprezę goście mieli możliwość obejrzeć część artystyczną, w czasie której nasi uczniowie zaprezentowali przygotowane na tę okazję przedstawienie ,,Rzepka”.

 

Przyszli uczniowie  wzięli udział w zajęciach otwartych w klasach przeznaczonych dla uczniów klas I – III, były to zajęcia plastyczne i  teatralne . Ogromny zachwyt wśród przybyłych wzbudziły zajęcia ruchowe, które odbywały się w sali gimnastycznej wyposażonej dzięki programowi „Radosna Szkoła” i „Myśląc o przyszłości – Indywidualizacja Procesu Nauczania i Wychowania uczniów klas I-III Szkół Podstawowych w Gminie Olkusz”      

Rodzice mogli poznać bliżej historię szkoły i osiągnięcia  uczniów, oglądając kroniki i prezentację multimedialną prezentującą dorobek szkoły, która od lat cieszy się dobrą renomą, a także  wystawy i ekspozycje prac uczniów. Nie zabrakło też słodkich akcentów – każdy mógł skosztować pysznych ciast i słodyczy przygotowanych przez pracowników szkoły. Tego dnia w naszej szkole było bardzo wesoło i kolorowo. Cieszymy się, że z większością przybyłych gości spotkamy się już we wrześniu. Do zobaczenia!

zurada dzien otwarty 2

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze