aparat foto

W dniu 4.01.2016 r. rozpoczął się konkurs „Opowiedz…” organizowany przez Ośrodek Działaj Lokalnie w Kluczach polegający na wyłonieniu, nagrodzeniu i promowaniu najlepszych przykładów twórczego pokazywania projektów dofinansowanych przez Działaj Lokalnie w 2015 roku. Kategorie konkursowe, które umożliwią wybór najlepszych prac to:  

Kategoria 1: Człowiek
W tej kategorii oczekujemy prac, które opowiedzą o konkretnych osobach zaangażowanych w realizację projektu lub jego inspiratorów.

Kategoria 2: Miejsce
Kategoria ta pozwala na pokazanie konkretnych zmian, jakie zaszły w miejscowościach – wsiach i miasteczkach, w których realizowane były projekty.

Kategoria 3: Motyw
Kategoria „Motyw” daje możliwość podzielenia się sukcesem skoncentrowanym wokół pewnego konkretnego produktu czy efektu projektu.

Kategoria 4: Filmowy Produkt Projektu
W tej kategorii mogą być zgłaszane prace, które są produktem projektu, a nie opowiadają o zmianie, jaka zaszła wskutek projektu.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie w terminie od 04.01. do 24.01. opublikować swoją pracę konkursową w serwisie vimeo lub youtube, a my udostępnimy ją na naszym profilu  facebook – Ośrodka Działaj Lokalnie w Kluczach. Na najlepszy film będzie można zagłosować już od 24. stycznia za pomocą ankiety na facebooku. Zapraszamy do głosowania!

Karolina Łowas

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze