DSC00940 1 Kopiowanie

Mali mieszkańcy gminy Trzyciąż na długo zapamiętają sportowy piknik zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. Z tej okazji w treningu na boisku przed Urzędem Gminy wzięli udział nie tylko najmłodsi piłkarze, trenujący na co dzień pod kierownictwem Karola Półtoraka, ale także rodzice, którzy poświęcili całe popołudnie swoim pociechom.

W dofinansowanym z funduszy Gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych spotkaniu brał też czynny udział wójt Roman Żelazny, który mimo lekkiej kontuzji, bronił honoru dorosłych w piłkarskich zmaganiach. W trakcie rozegranych podczas spotkania emocjonujących meczy, okazało się, że mali piłkarze grają zdecydowanie lepiej niż nawet najbardziej zaangażowani tatusiowie, nie mówiąc już o mamach, chociaż te bardzo starały się sprostać zadaniu. Na koniec zabawy przyszedł czas na piknikowy posiłek przygotowany przez rodziców.

Dodatkową frajdę sprawili dzieciom strażacy z OSP w Jangrocie. Nie dość, że pozwolili dzieciom dokładnie obejrzeć wóz strażacki i swój bojowy sprzęt, to jeszcze dali wszystkim chętnym możliwość samodzielnego użycia strażackiej sikawki. Radosna zabawa przeciągnęła się aż do wieczora, a wszyscy bardzo cieszyli się ze wspólnie spędzonego czasu. Życzymy, aby w dzisiejszych, zbyt zabieganych czasach rodziny jak najczęściej mogły go spędzać wspólnie w tak miły sposób!

dd1

d2

d3

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze