skalka casting

24 stycznia grupa uczniów Zespołu Szkół w Bukownie uczestniczyła w nagraniu kolejnej edycji popularnego programu telewizyjnego „X Factor”, które odbywało się w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca. Ten wyjątkowy „dzień z telewizją” pozwolił poznać pracę przy nagraniu „z drugiej strony kamery”, dał wiedzę na temat kulisów produkcji popularnego show. Dla wielu młodych ludzi spotkanie znanych jurorów: Kuby Wojewódzkiego, Tatiany Okupnik, Czesława Mozila czy debiutującej w IV edycji programu „X Factor” Ewy Farny było bardzo ważnym przeżyciem. Zwłaszcza spotkanie z Farną wzbudzało wiele emocji wśród uczestników. Budowanie w młodych uczestnikach nagrania poczucia pewności siebie, konieczności znoszenia porażek dla osiągnięcia nadrzędnego celu, motywowanie do kolejnego wysiłku – to dodatkowy walor udziału w tym przedsięwzięciu.

Relacje uczestników:

„Byliśmy zaskoczeni kręceniem wyreżyserowanych „spontanicznych” reakcji tłumu, a także ich dublowaniem. Dla wielu było to niespodzianką…. Zabawa była przednia!”

„..Jedyne o co nie zadbali producenci programu, to pogoda, która każdemu dawała się we znaki. Jednak podczas nagrania atmosfera zrobiła się gorąca…”

„…Jury stanęło na wysokości zadania, oceniało bardzo surowo, ale dowcipnie, wykazując się inteligentnym poczuciem humoru. Publiczność nagradzała gromkimi brawami uczestników oraz wypowiedzi jurorskie…”

„…Uczestnictwo w programie na żywo jest nieporównywalne z tym, co oglądamy w telewizji. Zabawa była fantastyczna, czekamy teraz na emisję show, by poczuć się jak gwiazdy…”

Tekst: ZS w Bukownie

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze