skalka styp

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Bukownie – SKAŁKA (działające od 2012 r.) dzięki ofiarodawcom, którzy przekazali 1 procent swojego podatku, może wspomagać działalność Szkoły. Z radością i wielką satysfakcją pragniemy Państwa poinformować, że Stowarzyszenie rozpoczęło działalność związaną ze wspieraniem, promocją i pomocą w rozwoju kariery młodzieży poprzez ufundowanie stypendiów motywacyjnych.
Celem uruchomionego i prowadzonego przez Stowarzyszenie programu stypendialnego jest wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży oraz motywowanie uczniów do nauki, rozwijania pasji i uzdolnień,  aktywności na rzecz środowiska lokalnego. Tego typu stypendia są potrzebne, stanowią nagrodę za osiągnięcia – mają na celu uhonorowanie wysiłku, jaki uczeń podjął, by poprawić swoje oceny, zadbać o własny rozwój.

Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Bukownie – SKAŁKA oraz Dyrektor ZS serdecznie dziękują wszystkim tegorocznym ofiarodawcom – ludziom dobrej woli, którzy wsparli fundusz Stowarzyszenia. Państwa ofiarność jest dla nas bezcenna!

Tekst: ZS w Bukownie

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze