motor 1

W piątek, 21. września na olkuskiej obwodnicy na wysokości skrzyżowania ul. Sosnowej i ks. Gajewskiego doszło do śmiertelnego wypadku. Po zderzeniu z osobowym hyundaiem zginął 28-letni motocyklista.

Do zdarzenia doszło około godz 17:00. – Jak wstępnie ustalono, kobieta jadąca obwodnicą skręcała w ulicę Sosnową i zderzyła się motocyklistą, który jechał od skrzyżowania obwodnicy z ul. ks. Gajewskiego. Pomimo natychmiastowej reanimacji 28-latka nie udało się uratować – relacjonuje podkom. Katarzyna Matras.

To już trzecia ofiara śmiertelna wypadków drogowych do jakich doszło we wrześniu na drogach powiatu olkuskiego. – Kierowcy! Zachowajcie szczególną ostrożność – apeluje oficer prasowy KPP w Olkuszu.

motor 2

Fot. KPP Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pavv
pavv
5 lat temu

Jest coś takiego jak „wstępne ustalenia”. Tutaj tego brakuje!

On
On
5 lat temu

Szanowny pavv. W tego typu komunikatach nikt nigdy nie rozstrzyga o winie, co więcej robić tego nie należy. Jest to wyłącznie informacja o zdarzeniu. A kto przyczynił się do wypadku,w mniejszym lub większym stopniu, będzie dopiero przedmiotem dochodzenia/śledztwa.

pavv
pavv
5 lat temu

Komunikat w stylu milicyjnym w którym brakuje podstawowej informacji – CZYJA WINA?

Mars
Mars
5 lat temu

Trzeba też napisać że kobieta skręcała w ulicę sosnową na podwójnej ciągłej.

Młody
Młody
5 lat temu

„Jak wstępnie ustalono, kobieta jadąca obwodnicą skręcała w ulicę Sosnową i zderzyła się motocyklistą, który jechał od skrzyżowania obwodnicy z ul. ks. Gajewskiego.”

co za precyzja w informacji, od razu wiadomo jak jechali i kto wypadek spowodował …

...
...
5 lat temu

Czy jechał z prędkością torpedy? Czy może rakiety międzykontynentalnej? Bo motocykliści ścigaczowi tak przeważnie jeżdżą. Szybcy i wściekli pragną poczuć wiatr we włosach przez kask.