da vinci

Dyskusyjny Klub Świeckiego Humanisty „Libertin Erudit” zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w niedzielę 16 marca o godz.16.30 w olkuskiej kawiarni „Udane Popołudnie” przy ul. Słowackiego 7. Podczas tego spotkania prelekcję o filozofii Spinozy i podstawowych ideach ruchu libertynów wygłosi założyciel naszego klubu Wojciech Dessauer.
Serdecznie zapraszamy wolnomyślicieli, ateistów, agnostyków, wszystkich którym nie  obcy jest światopogląd oparty na podstawach naukowych i racjonalistycznej filozofii. Wstęp wolny.

Tekst nadesłąany przez DKŚH „Libertin Erudit” Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ateista
Ateista
9 lat temu

[quote name=”OOOO”]Jeśli bóg stworzył świat to stworzył taż bandytów. I po co?. Bo im więcej ludzkich nieszczęść tym większa wiara w to badziewie. Niech szlag trafi.[/quote]
hehehe, szczera prawda 😀

Annaa
Annaa
9 lat temu

A skąd nauka ? wolno myślicielstwo -róbta co chceta i paczcie końca. Wszyscy mają wolna wole i wolę swoją do wykorzystania ,a jak to zrobią ?

JA
JA
9 lat temu

Nie Bóg dał kaemu wolną wole aby ją wykorzystywali do dobrych ludzkich celów, A że inni starają się być nad wyraz „mądrzejsi” to wychodzą tak – Ze symbolem ich jest to „logo” obok którego się podpisują. a Ten ich parzy to anioł Archanioł .

OOOO
OOOO
9 lat temu

Jeśli bóg stworzył świat to stworzył taż bandytów. I po co?. Bo im więcej ludzkich nieszczęść tym większa wiara w to badziewie. Niech szlag trafi.