spotkanie noworoczne

W dniu 09.02.2013 roku Oddział Terenowy w Olkuszu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce zorganizował noworoczne spotkanie swoich członków z terenu Olkusza. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni przedstawiciele Oddziału Okręgowego w Krakowie – Dyrektor Biura Oddziału Okręgowego w Krakowie Kazimierz Jarosz i sekretarz Prezydium Zarządu Barbara Gablankowska. Członkowie Stowarzyszenia Księgowych to przede wszystkim księgowi, a także biegli rewidenci, audytorzy i doradcy podatkowi oraz inne osoby zainteresowane rachunkowością i finansami.

Spotkanie poświęcone było podsumowaniu działalności szkoleniowej i statutowej Oddziału w Olkuszu w 2012 roku, który był już 10-tym rokiem działalności. Organizowane przez Oddział przedsięwzięcia kierowane są do całego środowiska księgowych, jednak wiele działań skierowanych jest tylko dla członków Stowarzyszenia, dając im przewagę nad osobami, które jeszcze nie zdecydowały się wstąpić do tej ponad 100-letniej organizacji.
Realizując cele statutowe organizowane są nieodpłatne prelekcje, odczyty oraz konsultacje. Niezależnie od działalności statutowej Oddział prowadzi profesjonalne szkolenia zawodowe cieszące się dużym zainteresowaniem środowiska finansowo-księgowego. Szkolenia te pomagają w podnoszeniu kwalifikacji z zakresie rachunkowości i finansów oraz podatków.  W 2012 roku w szkoleniach wzięło udział ponad 350 osób.

Spotkanie uświetnił występ uczniów Szkoły Muzycznej w Olkuszu, którzy przybyli pod opieką pani dyrektor Haliny Barańskiej-Flak i pana Wojciecha Taborka. Uroczystym momentem było wręczenie srebrnych i złotych odznak za zasługi dla Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Odznaczenia najbardziej zasłużonym księgowym, którzy od wielu lat współpracują z tutejszym Oddziałem i biorą czynny udział w życiu Oddziału wręczył Dyrektor Kazimierz Jarosz.  Zwieńczeniem spotkania był poczęstunek, jako że wszystko to działo się w końcówce karnawału.

spotkanie noworoczne 2

spotkanie noworoczne 1

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze