W finałach Jurajskiej Ligi Siatkówki, w której od czterech lat gra jedenaście zespołów: dziewcząt, chłopców i samorządowców, nie zabrakło emocji i determinacji w walce o najwyższe lokaty. Zawodnicy z Klucz i Wolbromia zagrali doskonale, plasując się na podium.
W Porębie koło Zawiercia do rywalizacji na parkiecie stanęły cztery zespoły samorządowców, reprezentujące: Porębę, Klucze, Szczekociny i Wolbrom.

Pierwsze starcie rozegrali gospodarze liderujący w tabeli z Kluczami. Miejscowi wygrali wysoko 25:15 i 25:13. Pozostałe drużyny zagrały wyrównane spotkanie, głównie w pierwszym secie (26:24 dla Wolbromia). W drugim Wolbrom zagwarantował sobie wygraną wynikiem 25:14 i stanął do rywalizacji o złoto z gospodarzami. Ci jednak okazali się lepsi, zwyciężając 25:16 i 25:12. W meczu o trzecie miejsce toczyła się najbardziej zacięta walka, po której kluczcewscy siatkarze wywalczyli miejsce na podium (25:18 i 25:15).
W drużynie z Wolbromia zagrali: Krzysztof Szczepankiewicz (kapitan), Artur Struzik, Marek Haberka, Tomasz Żak, Przemysław Pasich, Robert Śliwa, Tomasz Wiekiera.
Brąz wywalczyła drużyna z Klucz w składzie: Fabian Domagała, Paweł Dziatłowicz, Jakub Kaliś, Jarosław Lelakowski, Grzegorz Majcherkiewicz, Marcin Miotk, Hubert Poczęsny (kapitan).

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze