statuetka równych szans 2018 2

Gmina Klucze została laureatem IX edycji ogólnopolskiego konkursu Samorząd Równych Szans. Gmina została nagrodzona za podejmowanie działań na rzecz osób niepełnosprawnych, w ramach projektu „MOWES – Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Małopolska Zachodnia”.

Gmina Klucze została laureatem statuetki „Samorząd Równych Szans” w kategorii „Gminy”. Konkurs jest organizowany przez Fundację Inicjatyw Rozwoju Regionalnego. Uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień w konkursie odbyła się wczoraj w Krakowie. Statuetkę dla Gminy Klucze odbierali: Wójt Gminy Norbert Bień i Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Ryszard Kamionka.

statuetka równych szans 2018 1

Nasza Gmina znalazła się wśród takich miast – laureatów konkursu, jak Gdańsk , Lublin, Gliwice czy Piła. Dzięki dużemu zaangażowaniu stowarzyszeń działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami realizujemy w gminie wiele programów mających na celu wsparcie tych osób i wypracowanie rozwiązań systemowych. Normalną rzeczą jest pomagać i to staramy się robić, cieszy fakt , że to zostało zauważone – mówi wójt Norbert Bień.

Rafał Jaworski/UG Klucze

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Karolina
Karolina
6 lat temu

Gratuluję :))