stypendia klucze 2017 1

W środę uczniowie gimnazjów w Kluczach i Bydlinie otrzymali stypendia Wójta Gminy Klucze za wysokie osiągnięcia w nauce. Stypendia otrzymało trzynaścioro uczniów gimnazjum w Kluczach i ośmioro gimnazjalistów w Bydlinie.

Wręczenie stypendiów wyróżnionym uczniom gimnazjum odbyło się podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego klas trzecich gimnazjów, czyli pożegnania z uczniami, którzy stają się już absolwentami szkół w Bydlinie i Kluczach.

 

stypendia klucze 2017 2

Stypendia Wójta Gminy Klucze otrzymali następujący uczniowie Gimnazjum w Kluczach: Jakub Piątek, Szymon Banyś, Matylda Jakubas, Zuzanna Kurtiak, Bartosz Matysek, Mateusz Szymonek, Weronika Chabrzyk, Magdalena Dobrek, Szymon Kozioł, Julia Leisner, Jakub Miszczyński, Natalia Stochel i Mateusz Żołnierczyk.
Stypendia w Gimnazjum w Bydlinie otrzymali: Maja Jagła, Emilia Kozieł, Klaudia Muchajer, Melania Sojka, Karolina Dróżdż, Anna Kostrzewa, Natalia Mędrek i Hubert Milanowski.

stypendia klucze 2017 3

Wręczenie stypendium jedynemu laureatowi tego wyróżnienia spośród uczniów szkół podstawowych miało miejsce w piątek, podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w Kwaśniowie Dolnym. Tam stypendium otrzymała uczennica kończąca klasę szóstą, Emilia Lis.

stypendia klucze 2017 4

Uroczystości w obu gimnazjach były okazją do wręczenia absolwentom klas trzecich nagród przyznanych przez szkoły. Otrzymali je uczniowie wyróżniający się wysoką średnią, osiągnięciami sportowymi, działalnością wolontariacką i udziałem w innowacyjnym projektach szkolnych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości w gimnazjach w Kluczach i Bydlinie tutaj

Rafał Jaworski

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze