szpital w jaroszowcu

Pomóż w zebraniu informacji i pamiątek związanych z historią Wojewódzkiego Szpitala Chorób Płuc i Rehabilitacji w Jaroszowcu! Małopolskie Stowarzyszenie na Rzecz Walki z Gruźlicą Mykobakteriozą i Chorobami Płuc Nikifor zaprasza na spotanie 21 października 2016 r o godzinie 13:00.

Małopolskie Stowarzyszenie na Rzecz Walki z Gruźlicą Mykobakteriozą i Chorobami Płuc Nikifor informuje, że 21 października 2016 r o godzinie 13:00 w siedzibie Wojewódzkiego Szpitala Chorób Płuc i Rehabilitacji przy ulicy Kolejowej 1a (jadalnia) odbędzie się spotkanie pod hasłem „Ocalić od zapomnienia” w ramach realizacji zadania publicznego Województwa Małopolskiego w obszarze kultury. Celem spotkania będzie zebranie informacji na temat historii WSCHPiR – (powstanie, budowa, funkcjonowanie, wspomnienia o Nikiforze i innych postaciach).

Zapraszamy byłych i obecnych pracowników Szpitala, osoby zainteresowane tematyką spotkania, wszystkich, którzy posiadają wiedzę na temat historii Szpitala w Jaroszowcu i mogą podzielić się wspomnieniami związanymi ze Szpitalem. Mile widziane będą pamiątki, które Państwo posiadają np. zdjęcia, obrazy czy kopie prac Nikifora lub innych pamiątek, listy itp. gdyż w ramach zadania zamierzamy utworzyć minimuzeum w Szpitalu. Za zgodą uczestników spotkanie będzie nagrywane, co pozwoli na powstanie całościowych materiałów wspomnień na nośniku elektronicznym. W przerwie zaplanowano poczęstunek.

Osoba i tel. do kontaktu i potwierdzenie przybycia Patrycja Szygulska-Wójcik Tel. 734498269.

UG Klucze

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze