1

Profil samochodowy jest w Zespole Szkół Nr 1 w Olkuszu jednym z najstarszych kierunków nauczanych w Szkole, w ramach którego funkcjonują klasy: technik pojazdów samochodowych i mechanik pojazdów samochodowych.  Skuteczne kształcenie we wszystkich wymiarach branży motoryzacyjnej pozwala opanować do perfekcji wymarzony zawód i osiągać znaczące sukcesy w olimpiadach i konkursach motoryzacyjnych. Najnowszym sukcesem jest zdobycie pierwszego miejsca drużyny z „Mechanika” w etapie powiatowym dwudziestej siódmej edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego 2017. 

2

W Turnieju Szkołę reprezentowały dwie drużyny trójosobowe pod opieką Pani inż. Edyty Haberki i Pana mgr inż. Kazimierza Barana. Uczestnicy rozwiązywali testy dotyczące przepisów ruchu drogowego oraz historii motoryzacji.

3

Oba zespoły z popularnego „Mechanika” dzielnie walczyły, ale drużyna w składzie : Karol Ciuła i Dawid Wcisło z 3 b oraz Michał Zięba z 3 ZSZ, będą reprezentować powiat olkuski w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, który odbędzie się 20 maja 2017 r. w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Tarnowie.
Opiekunką laureatów była Pani inż. Edyta Haberka.

ZS Nr 1 w Olkuszu

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze