dobczyce puchar 2017

W dniu 21.10 2017 roku w Dobczycach odbył się Puchar Makroregionu Południowego Oyama PFK w Kumite. W zawodach udział wzięło ponad 160 zawodników z 16 klubów.

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Dobczyc oraz Starosta powiatu myślenickiego . Zawody zaszczycił Prezes OYAMA PFK Hanshi Jan Dyduch 8 dan oraz Prezes OYAMA IKF Shihan Andrzej Pierzchała 7 dan. Sędzią Głównym był Shihan Paweł Pajdak 6 dan z Sosnowca.Organizatorem Pucharu był Małopolski Klub Sportowy KOYAMA pod wodzą Sensei Mirosława Osiki 4 dan. Jurajski Klub reprezentowało 9 zawodniczek i zawodników przygotowanych przez Sensei Kazimierza Skalniaka 4 dan, który na zawodach pełnił funkcję sędziego. Opiekunem kadry była Sensei Kinga Skalniak 1 dan, zdjęcia wykonywała Pani Marta Skalniak. O dużym pechu może mówić Sempai Kinga Kowal, która zajęła 4 miejsce w kat. juniorki do 50 kg. – Semi-Knockdown. Kinga stoczyła kilka dynamicznych pojedynków, a w walce o III miejsce po dwóch dogrywkach minimalnie przegrała decyzją sędziów. 

 

dobczyce puchar 2017 2

Gratulujemy podjętego wyzwania i startu najmłodszym zawodnikom Bartoszowi Matysskowi i Mikołajowi Ćwikowi. Udziały w turniejach Kumite wymagają odwagi, poziom rywalizacji jest bardzo wysoki i wyrównany, systematyczne wyczerpujące treningi dają szanse na odniesienie sukcesu. Wierzymy, że zdobyte doświadczenie będzie procentowało. Bardzo dziękujemy wszystkim Rodziców i Opiekunom za owocną współpracę. Przed nami przygotowania do następnych zawodów oraz do Jurajskiej Olimpiady w grudniu.

dobczyce puchar 2017 3

Wyniki:
Weronika Furman
I miejsce – kat. juniorki starsze pow. 60 kg.- konkurencja Semi-Knockdown.
Jakub Jurczyk
II miejsce – kat. junior starszy do 80 kg.- konkurencja Semi-Knockdown.
Olaf Niewiara
II miejsce – kat. do 50 kg.- konkurencja Lekki Kontakt.
Dawid Nieć
II miejsce – kat. do 35 kg. – konkurencja Lekki Kontakt.
Patryk Pięta
III miejsce – kat. do 50 kg. – konkurencja Lekki Kontakt.
Matylda Róg
III miejsce – kat. do 45 kg.- konkurencja Lekki Kontakt.
Kinga Kowal
IV miejsce – kat. do 50 kg.- konkurencja Semi-Knockdown.
Gratulujemy!! OSU!

Oyama Karate

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze