nagrody dla nauczycieli 2017

Wójt Gminy Norbert Bień wręczył wczoraj nauczycielom i dyrektorom placówek oświatowych nagrody za szczególne osiągnięcia zawodowe, zaangażowanie w pracę dydaktyczno-wychowawczą oraz promowanie szkół, przedszkoli i Gminy Klucze.

Spotkanie z nagrodzonymi odbyło się w sali Pustynnego Centrum Informacji w Urzędzie Gminy Klucze tuż przed rozpoczęciem posiedzenia Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Polityki Społecznej Rady Gminy Klucze.

 

Nagrody Wójta Gminy Klucze przyznane zostały siedmiu nauczycielom i trzem dyrektorom placówek: Elżbiecie Węglarz z Przedszkola im. Jasia i Małgosi w Kluczach, Dorocie Król z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bydlinie, Monice Madajewskiej-Pandel ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach, Anecie Miszczyńskiej ze Szkoły Podstawowej w Kluczach, Iwonie Boruń ze Szkoły Podstawowej w Kluczach, Bożenie Kliś z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Chechle, Zofii Gaj z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kwaśniowie Dolnym, Violetcie Auguścik – Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Kluczach (do 31 sierpnia pełniła funkcję dyrektora Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kluczach), Justynie Wiejaczce – Dyrektor Przedszkola im. Jasia i Małgosi w Kluczach i Pawłowi Milanowskiemu – Dyrektorowi Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bydlinie.

nagrody dla nauczycieli 2017 2

Wręczenie nagród odbyło się w związku z obchodzonym w ubiegłym tygodniu Dniem Edukacji Narodowej. Życzenia z tej okazji, a także gratulacje nagrodzonym nauczycielom i dyrektorom złożyli: Wójt Gminy Norbert Bień, Dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty Jarosława Kraszewska oraz w imieniu radnych Przewodniczący Rady Gminy Bogusław Paś i Przewodniczący Komisji Oświaty Stanisław Góźdź.

Miłym akcentem spotkania z laureatami nagród był występ zespołu dziecięcego z Gminnego Ośrodka Kultury, prowadzonego przez Annę Dudek.

Rafał Jaworski/UG Klucze

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
celina
celina
6 lat temu

Należy zapytać dzieci z przedszkola!!! Boję się, że wyniki oceny byłyby inne 🙁

Prince_Dark_Poet
Prince_Dark_Poet
6 lat temu

To Staszek po zawodowce Komsji Oswiaty przewodniczy ? kto by podejrzewal ze taki oswiecony ?

mother
mother
6 lat temu

Ciekawe czym sobie zasłużyła na tak zacną nagrodę dyrektor przedszkola??? Aż żal patrzeć!

adam.2017
adam.2017
6 lat temu

Kiedy byłem uczniem znakomitej szkoły z Olkusza,
zadałem pytanie na lekcji wychowawczej:
-Ilu jest nauczycieli w naszej szkole?
Padła odpowiedź.
-A ilu jest pedagogów? dociekałem.
Wypadłem z klasy ja.