sport-ping_pong

Już po raz trzeci miłośnicy tenisa stołowego sprawdzili swoje umiejętności w turnieju rozegranym w ramach Grand Prix Olkusza. Organizatorem imprezy jest sekcja tenisa stołowego LKS „Kłos” oraz II LO w Olkuszu.

W trzech dotychczas rozegranych turniejach zagrały 62 osoby. Po podsumowaniu wszystkich wyników w grupie najmłodszych tenisistek prowadzi Ewa Filiczak, przed Moniką Szromnik i Joanną Piątek. Dziewczyny reprezentują ULKTS Jaroszowiec. Pierwsza trójka chłopców to Kamil Nowak i Kacper Majewski (ULKTS Jaroszowiec) oraz Kamil Sołtysik (SP Kosmolów).

Wśród gimnazjalistów prowadzą Katarzyna Bugaj (ULKTS Jaroszowiec) oraz Bartosz Wadas (Gim. nr 2 w Olkuszu), Maciej Bień (Gim. nr 1 w Olkuszu) i Konrad Kulig (Gim. nr 3 w Olkuszu).
Po trzeciej edycji w gronie najstarszych zawodniczek (ur. w 1995 r. i starsze) wygrywa Martyna Banyś (ULKTS Jaroszowiec). Drugie miejsce zajmuje Paulina Banyś (ULKTS Jaroszowiec), a trzecie Małgorzata Sosnowska z Wolbromia. Wśród panów prowadzi Jacek Trzeciak (LKS „Kłos”), a kolejne dwa miejsca zajmują Piotr Ziarnik i Grzegorz Duda z II LO w Olkuszu.

Do końca cyklu tenisowych zawodów pozostały dwa turnieje. – Zawody będą rozgrywane na sali gimnastycznej II LO. W ten sposób dołączamy do  obchodów 25 – lecia powstania szkoły – mówi prezes „Kłosa” Janusz Mentlewicz.

Czwarty turniej odbędzie się 12 lutego w II LO (ul. Żeromskiego 1). Zgłoszenia będą przyjmowane w godz. 9.00 – 9.30 w dniu zawodów.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Robek
Robek
12 lat temu

Ktoś ma chyba tą gazetkę szmatławą w kieszeni 😆

Uczeń
Uczeń
12 lat temu

Wujek Kazimierz?

Ktoś tu ma chyba kompleks IV LO… 😆

Wujek
Wujek
12 lat temu

Interesujące jednak jest to kto i dlaczego aż tak martwi się o IV LO? Czyżby ktoś przeczuwał bliski koniec „konia na glinianych nogach”? Może w końcu pęknie zmowa milczenia na temat szkoły w której tak na prawdę się nie uczy natomiast chętnie organizuje się apele „choinkowe” i inne niesamowite wydarzenia…

Anatol
Anatol
12 lat temu

Ciekawe, czy ten artykuł pojawi się w wersji drukowanej. Może się okazać, że ważniejsze okaże się, iż np. w czwórce był apel albo deszcz padał przed budynkiem albo, że ktoś powiedział wierszyk. Zazwyczaj istotne wydarzenia z Olkusza dla tej gazetki są pomijane, gdy nie są związane z czwartym liceum. Tak się pompuje baloniki w tym dziadostwie. Ciekawe jak długo?