ławki

W ostatnich dniach wandale dali o sobie znać na osiedlu Młodych. Kilka dni temu na osiedlowych parkingach uszkodzonych zostało dwanaście samochodów. Do kolejnego chuligańskiego wybryku doszło w nocy z piątku na sobotę, kiedy to ich łupem padło czternaście ławek w lasku przy ul. Biema.

– Wszystkie ławki zostały wyrwane z kostki brukowej, część z nich poprzewracano. Straty na szkodę jednej z olkuskich instytucji ustala policja – informuje nadkom. Agnieszka Fryben, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu. Za zniszczenie mienia sprawcom grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Kolejnym miejscem, gdzie uaktywnili się wandale jest cmentarz przy ul. Króla Kazimierza Wielkiego. W niedzielę przewrócono tam trzy drewniane krzyże, jeden z nich został uszkodzony. Nie ustalono jeszcze sprawców zdarzenia. – Ponadto z pomnika ku czci 65. rocznicy Powstania Warszawskiego skradziono metalowy hełm. Straty oszacowano na 500 złotych – dodaje nadkom. Agnieszka Fryben. Postępowanie w tej sprawie prowadzą olkuscy policjanci.

Fot. KPP Olkusz

ławki2

pomnik

krzyż

19
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
19 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
eltiJanLuk*dziadekPRL Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
olkuszanin019
olkuszanin019

Komu to przeszkadzało? Grzywna, odnowienie tego co zepsuli + więzienei dla takich..

felik 100
felik 100

gdzie jest straż miejska oni tylko pilnują rynku hehe 😆 🙂

Jarek Ze sPISku
Jarek Ze sPISku

I tak db ,że na złom nie poszły albo do afryki 😆

śmiech_na_sali
śmiech_na_sali

Olkusz- coraz większa wiocha pełna zidiociałych idiotów. Całe szczęście że, mieszkam na wsi, gdzie żyją normalni ludzie z kulturą i dobrym wychowaniem, gdzie przede wszystkim, czuję się bezpieczna. ŻENADA OSM

ja
ja

[quote name=”olkuszanin019″]Komu to przeszkadzało? Grzywna, odnowienie tego co zepsuli + więzienei dla takich..[/quote]
No właśnie, komu? Trzeba by nałożyć grzywnę+więzienie i odnowienie tego co zepsuli, ale komu? Pijanych rowerzystów ostatnio nie widać, puszkowych spożywców publicznych też jak na lekarstwo, tak więc policja powinna mieć więcej wolnego czasu dla wandali. Więc się zapytowywuję: Co oni robią? Bąki zbijają?

al
al

Debilizm w tym narodzie nigdy nie zginie!

iwan
iwan

Może policja powinna troszkę na piechotę łazić,a nie d…….w ciepłym radiowozie płaszczyć.

Młody
Młody

A może zamiast pieczarek chińskich grzybków halucynogennych się najedli …

bylejak
bylejak

ławki mocowane „na ślinę”,byle do jutra,byle odebrali…

wyrozumiały
wyrozumiały

a co mają wypasione byczki robic jak roboty nie ma, a energia ich rozpiera ?

PXT
PXT

[quote name=”wyrozumiały”]a co mają wypasione byczki robic jak roboty nie ma, a energia ich rozpiera ?[/quote]
Trzeba im dać pracę najlepiej na policji albo w SM. Tam będą mogli rozrabiać „legalnie” w świetle prawa pod ochroną prokuratury- wymarzona praca żyć nie umierać.

PRL
PRL

W szkołach na takie diabelstwo nauczyciele nie zwracają uwagi, bo tak wygodniej i dla władz i dla samych nauczycieli. Wzajemna adoracja w/w powoduje, że bandyctwo w szkołach kwitnie, a sprawozdania z pracy wychowawczej są albo wzorowe albo tak sformułowane żeby nikt się nie czepiał. Priorytetem jest przetrwać tak do końca roku!

dziadek
dziadek

a to wina brak obowiązkowej służby wojskowej. Zeby chociaz jakie hufce pracy utworzyli dla łobuzów do pracy przy budowie dróg i czy melioracji. Tam ludzi do roboty nie ma, a tu taki potencjał sie marnuje

Luk*
Luk*

A rodzice zwracają uwagę? Jak wyjdzie z domu na cały dzień i się nikt nieinteresuje co robi?
[quote name=”PRL”]W szkołach na takie diabelstwo nauczyciele nie zwracają uwagi, bo tak wygodniej i dla władz i dla samych nauczycieli. Wzajemna adoracja w/w powoduje, że bandyctwo w szkołach kwitnie, a sprawozdania z pracy wychowawczej są albo wzorowe albo tak sformułowane żeby nikt się nie czepiał. Priorytetem jest przetrwać tak do końca roku![/quote]

PRL
PRL

[quote name=”Luk*”]A rodzice zwracają uwagę? Jak wyjdzie z domu na cały dzień i się nikt nieinteresuje co robi?
[quote name=”PRL”]W szkołach na takie diabelstwo nauczyciele nie zwracają uwagi, bo tak wygodniej i dla władz i dla samych nauczycieli. Wzajemna adoracja w/w powoduje, że bandyctwo w szkołach kwitnie, a sprawozdania z pracy wychowawczej są albo wzorowe albo tak sformułowane żeby nikt się nie czepiał. Priorytetem jest przetrwać tak do końca roku![/quote][/quote]
To nauczyciele zarabiając odpowiadają za wychowanie dzieci i młodzieży! Ale oni skupieni są tylko na zarabianiu!

Jan
Jan

Zdumiewająca dyskusja-ni z gruszki ni z pietruszki o naucycielach Głupota dyskutantów porażająca Koniecznie na[piszcie,że winę ponosi Burmistrz,bo wtedy nie było go ani na cmentarzu ani na ulicy Biema .A gdzie byli tatuś i mamusia wandali.Czy oni powiedzieli wandalom,że szacunek dla zmarłych jest dowodem ludzkiej kultury i cywilizacjj?

elti
elti

Do PRL !

Pewnie, nauczyciel ma dziecko wychować, a rodzic jest od urodzenia i siedzenia z piwskiem przed telewizorem, bo ktoś jego dzieci przecież MA wychować!!! Wystarczy, że on spłodził i urodził!!! Swoje więc zrobił!!! Dzięki takim rodzicom dzieci po nocach robią to, co robią, a rodzic nawet nie wie, że dziecka nie ma w domu !!!

PRL
PRL

Jakby wszyscy rodzice byli mądrzy i wykształceni to szkoły i nauczyciele byli by wręcz nie wskazani. Niestety dzisiaj najczęściej i rodzice głupi i szkoła i nauczyciele i władze.

PRL
PRL

[quote name=”PRL”]Jakby wszyscy rodzice byli mądrzy i wykształceni to szkoły i nauczyciele byli by wręcz nie wskazani. Niestety dzisiaj najczęściej i rodzice głupi i szkoła i nauczyciele i władze.[/quote]
I jeszcze jedno. Cóż z tego, że rodzic dobrze wychowuje kiedy jego jego dziecko widzi w szkole chamstwo i nauczycieli, którzy nie reagują! A może to też chamy i nie widzą problemu?