mok sukces weny kwiecien 2015 fot2

Niedawno odbyły się eliminacje do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata największej organizacji tanecznej IDO w stylu hip-hop. W imprezie wzięło udział prawie 100 szkół i klubów tanecznych z całej Polski, m. in. Egurolla Dance Studio, Hakiel Akademia Tańca, Mandaryna Dance Studio, UDS. Trzydniowe zmagania tancerzy oceniał profesjonalny, ponad 20. osobowy skład sędziowski. No i stało się! Po raz pierwszy finały w kategoriach duetów, mini formacji i formacji w stylu hip-hop nieomalże zmonopolizowała Szkoła Tańca Wena.

– Takich eliminacji Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy nie pamiętam… Emocji oraz łez radości nie było końca podczas odczytywania kolejnych wyników. Gratulacje i podziękowania dla wszystkich tancerzy, ich rodziców oraz naszych fanów – komentuje Rafał Lebiest, założyciel Szkoły Tańca Wena działającej w Krakowie i Miejskim Domu Kultury w Olkuszu.

Już za miesiąc tancerze z Olkusza będą reprezentowali nasz kraj na Mistrzostwach Europy, a w październiku na Mistrzostwach Świata. Miło nam poinformować, że podczas tegorocznych dni Olkusza, w dniu 31 maja, Szkoła Tańca Wena wystąpi przed najważniejszą dla niej, czyli własną publicznością. Już teraz zapraszamy na olkuski Rynek.

MOK Olkusz

mok sukces weny kwiecien 2015 fot1

mok sukces weny kwiecien 2015 fot3

1
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
1 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
Podróżnik Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Podróżnik
Podróżnik