pectus koledy

Planując najbliższy weekend warto wziąć pod uwagę zaproszenia na koncerty Bożonarodzeniowe w naszym powiecie. W ciągu dwóch dni odbędą się trzy imprezy w trzech gminach, a każda z nich zapowiada się w innym stylu. Można więc wybrać coś dla siebie, albo wybrać się na wszystkie trzy.

Dom Kultury w Wolbromiu zaprasza w niedzielę 5 stycznia na koncert „Kolędowo” w wykonaniu popularnego zespołu PECTUS. Bracia Szczepanikowie wykonają własne aranżacje znanych kolęd i piosenek świątecznych. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 18:00. Cena biletu: 35 zł. Wejściówki można rezerwować wcześniej pod numerem telefonu: 32 644 13 41.

Tego samego dnia (5 stycznia) o godzinie 16:00 na koncert kolęd „Góralskie Kolędowanie z Zespołem Siklawa Tatra Folk” zaprasza Parafia Polskokatolicka pw. św. Barbary w Krzykawie – Małobądzu. Po Koncercie odbędzie się wspólna Góralska Watra. Dodatkową atrakcją będzie śląski żurek, góralskie kiełbaski i pochodnie.

W Święto Trzech Króli, 6 stycznia o godzinie 17:00 w olkuskim MOK odbędzie się „Koncert Bożonarodzeniowy” w wykonaniu zespołu „Pielgrzym” Organizatorem jest Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła w Olkuszu.

W imieniu organizatorów imprez serdecznie zapraszamy do udziału w nich!

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze