IKS REM-TD Olkusz – Wolania Wola Rzędzińska 1-2 (0-1)
Mecz z Wolanią, podobnie jak dwa poprzednie z tym zespołem, okazał się pechowy dla olkuszan. I tym razem nie zdołali pokonać rywala z Woli Rzędzińskiej. W tej rundzie olkuszanie niezbyt dobrze wypadają przed własną publicznością, odwrotnie niż na wyjazdach. Mecz w wykonaniu gospodarzy wyglądał słabo, zdecydowanie dominowali goście. Tymczasem w tabeli Olkusz stoi dość wysoko, na piątym miejscu z 14 punktami, tracąc do lidera pięć punktów.

Kibice, którzy przyszli obejrzeć mecz, liczyli, że olkuszanie wreszcie się przełamią i w przyzwoitym stylu wygrają. Niestety, lepsi byli przyjezdni, którzy dość szybko objęli prowadzenie. Bramka dla przyjezdnych padła po zespołowej akcji, którą wykończył Czarnik. Najbliższy wyrównania wyniku był w 33. minucie D. Przybyła, który po zagraniu Chabinki zbyt lekko uderzył głową.
Zaraz po zmianie stron zaatakował Konieczny. Mocno przymierzył z wolnego, ale Kusak był na właściwym miejscu. Szeregi Olkusza w 53. minucie opuścił Chabinka, który za atak na nogi przeciwnika zobaczył czerwoną kartkę. Faulowany zawodnik Wolanii w 60. minucie przedarł się w pole karne lewą stroną i celnie strzelił w długi róg. Tym sposobem goście prowadzili już 2-0. Szansę na udaną odpowiedź miał Szczypciak, ale w ostatniej chwili piłkę wybił Gleń. Tuż przed końcowym gwizdkiem honorowego gola dla olkuszan zdobył zawodnik Wolanii, który w zamieszaniu podbramkowym, po wolnym M. Przybyły, skierował futbolówkę do własnej bramki.
O przegranym meczu trener Olkusza mówi krótko. – Biorę to na siebie – komentuje Roman Madej.