wystawa_zs_1_5

Od dnia 07. 03. 2012 r. w budynku Starostwa Powiatowego w Olkuszu można zobaczyć wystawę stroików wielkanocnych wykonanych przez uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu. Prace powstały na kursie „Florystyka okolicznościowa” pod kierunkiem pani mgr inż. Joanny Stachowicz – Kałużnej a realizowanym w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce.

– Talent, pasja, pracowitość i konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu są powodem dowystawa_zs_1_1 satysfakcji z wykonywanej pracy artystycznej – twierdzili uczniowie „Mechanika” w trakcie sondy korytarzowej pytani o motywację działań w kontekście ich artystycznego wkładu w przygotowanie do zbliżających się świąt Wielkanocnych.

Społeczność uczniowska klasy architektury krajobrazu popularnego „Mechanika” rok rocznie prezentuje swoje prace na szkolnych i lokalnych wystawach oraz okolicznościowych jarmarkach. Możemy tam podziwiać m. in. kolorowe pisanki, wielkanocne drzewka, kompozycje kwiatowe. Cieszą się one zainteresowaniem tak oglądających, jak i kupujących.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
back
back
12 lat temu

ale bzdutr wypisujecie – po pierwsze chodzi poromocje szkoły, mechanik chce się podlizać nie władzom miasta ale starostwa, po drugie nie chodzi o religijność, ale o zaistnienie itd.

Gruszka
Gruszka
12 lat temu

[quote name=”pekaes”]Pana Burmistrza popierał p.Gowin z Platformy Obywatelskiej, to chyba wiedział co robi.[/quote]
Niedaleko pada zgnite jabłko od zgnitej jabłoni 🙂

pekaes
pekaes
12 lat temu

Pana Burmistrza popierał p.Gowin z Platformy Obywatelskiej,to chyba wiedział co robi.

Diecezja
Diecezja
12 lat temu

[quote name=”tekst”]Prace powstały na kursie „Florystyka okolicznościowa” pod kierunkiem pani mgr inż. Joanny Stachowicz – Kałużnej a realizowanym w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce.
[/quote]
Cieszymy się bardzo, gdy młodzież nieprzymuszona i z własnej woli kroczy drogą w stronę prawdy, światłości i miłości. Nadchodzące Święta Wielkanocne są ku temu okazją, każdy uczunek jest świadectwem radości okazanej Bogu Jedynemu. Cieszy nas tak liczne uczestnictwo w konkursach i pokazach, jesteśmy wdzięczni Szanownym Panom Burmistrzom za pełne zaangażowanie w życie religijne miasta. Niech ta aktywność napawa nas nadzieją na najbliższą przyszłość, nadzieją na oczekiwanie. Dziękujemy i zachęcamy do dalszych inicjatyw na Bożą Chwałę i z Bożą pomocą.

właściciel zakładu
właściciel zakładu
12 lat temu

.
No masz! To ja już wiem dlaczego praktykant z tej szkoły wlał do skrzyni biegów w Grand Cheeroke butapren zamiast oleju, a śrubę z Yamahy wybił młotkiem zamiast ją wykręcać. Wiem już dlaczego w czasie pracy zamiast naprawiać Toyotę ułożył ołtarzyk z kabli samochodowych i odprawiał przy nich modły, nie wspominając pawich piór w rurze wydechowej Volvo mojego najlepszego klienta.

Wiele na to wskazuje, że Mechanik, szkoła z tradycjami, zmieniła się już w szkołę cyrkową, a mnie na warsztacie cyrkowcy do niczego nie są potrzebni, może przydadzą się w Starorstwie dla rozrywki! 😉

COMIC
COMIC
12 lat temu

tyle co skończył sie bozonarodzeniowy cyrk , a juz zaczyna wielkanocny kabaret 😥

absolwent
absolwent
12 lat temu

[quote name=”laska”]
W szkołach podlizują się Rzepce i Łysoniowi i końca temu nie będzie. Lekcje z matematyki i fizyki prowadzone są byle jak, obawiam się czy moja córka dostanie się do liceum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

do liceum nie musi się dostać ,wystarczy że skonczy KUL po zawodówce 🙂

laska
laska
12 lat temu

[quote name=”Olkuszaninek”].
Katopropagandy końca nie widać. Ciekawy jestem, czy dzieciaki w szkołach uczą się czegoś więcej niż tylko w kółko o narodzinach i śmierci bozi?! Dość, że strasznie to nudne, to absolutnie nie dydaktyczne. Przegląd schodzi na psy, na które szkolnictwo olkuskie zeszło już dawno 😆 😆 😆 .[/quote]

W szkołach podlizują się Rzepce i Łysoniowi i końca temu nie będzie. Lekcje z matematyki i fizyki prowadzone są byle jak, obawiam się czy moja córka dostanie się do liceum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Olkuszaninek
Olkuszaninek
12 lat temu

.
Katopropagandy końca nie widać. Ciekawy jestem, czy dzieciaki w szkołach uczą się czegoś więcej niż tylko w kółko o narodzinach i śmierci bozi?! Dość, że strasznie to nudne, to absolutnie nie dydaktyczne. Przegląd schodzi na psy, na które szkolnictwo olkuskie zeszło już dawno 😆 😆 😆 .