logo zielone swiatlo

Biorąc pod uwagę coraz częstsze przypadki zachorowalności dzieci i młodzieży na choroby nowotworowe w dniu 26 kwietnia br . Stowarzyszenie „Zielone Światło” podjęło współpracę z Paniami :Katarzyną Kowal i Panią Agnieszką Wójcikowską z Akademii Rozwoju z Olkusza, która w swoim profilu działania oferuje dzieciom ,młodzieży i dorosłym aktywny sposób spędzania czas poprzez różnego rodzaju ruch- yoga, zumba, samoobrona, balet, moderm jazz, break dance i Inne formy oraz z Panem Robertem Traczem reprezentującym Agroturystyczną Akademię Zdrowia- instruktorem TAI CZI GONG.

W dniu 19 maja br. o godzinie 17,30 w siedzibie Akademii Rozwoju w Olkuszu ul. Kazimierza Wielkiego 92a, odbędą się zapisy na bezpłatne zajęcia YOGI i TAI CZI, które odbywać się będą raz w tygodniu dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych których dotknęła choroba nowotworowa, szczególnie pomocne dla kobiety „Amazonek”. Zajęcia z YOGI I TAI CZI w doskonały sposób wspomagają leczenie w chorobach nowotworowych. Zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w tych zajęciach.

W pkt. 3 Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem aktywność fizyczna jest jednym z ważniejszych sposobów na zachowanie zdrowia. Biorąc pod uwagę rosnąca ilość zachorowań na raka ten sposób spędzania czasu dla zdrowia jest bardzo ważny.
Zapraszamy na zajęcia!

Tekst: Grzegorz Ludwiczak

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze