22 sierpnia prosto z Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu grupa dzieci wraz z rodzicami poleciała do Los Angeles. Udało się to dzięki Fabryce Kultury, która zawitała do MOK-u z kolejnym spektaklem.
Tym razem mogliśmy obejrzeć, jak Figlarze lecą do Los Angeles. Ambitna Zosia, marząca o karierze w Hollywood i jej gamoniowaty braciszek Andrzej wybrali się do Miasta Aniołów na zaproszenie lekko sklerotycznej, choć bardzo życzliwej ciotki.
Czekało ich mnóstwo przygód, w których uczestniczyli aktywnie widzowie.
Jak zwykle dzieci rzadko przebywały w swoich fotelach – częściej na scenie i w różnych miejscach widowni, bawiąc się znakomicie. Nieźle również bawili się rodzice, o czym świadczyły szerokie uśmiechy na ich twarzach.
MOK Olkusz











![700-lecie Lgoty Wolbromskiej [ZDJĘCIA]](https://przeglad.olkuski.pl/wp-content/uploads/2024/06/DSC05749-1.jpg)

![Czytelnicze inspiracje na starówce [ZDJĘCIA] inspiracje 1](https://przeglad.olkuski.pl/wp-content/uploads/2018/06/piotrek_aktywni_olkusz_biblioteka_inspiracje_1-100x70.jpg)
![Wolbromskie obchody uchwalenia Konstytucji 3 Maja [ZDJĘCIA]](https://przeglad.olkuski.pl/wp-content/uploads/2023/05/DSC08448-1.jpg)
