sport siatka4

7 marca na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu, odbędzie się szósta edycja „Meczu Pokoleń”. Tego dnia w Mechaniku zagoszczą nie tylko obecni uczniowie, ale także absolwenci i nauczyciele. Wszystko po to, aby zacieśniać więzi  ze szkołą.

Wzorem ubiegłych lat pod siatką spotka się kilka drużyn marzących o zaszczytnym pierwszym miejscu. Tegoroczna edycja „Meczu Pokoleń” jest wyjątkowa, bowiem przypada w roku jubileuszu 115-lecia istnienia Mechanika. Zwycięstwo będzie więc smakowało wyjątkowo.

Organizatorzy wytyczyli sobie cztery główne cele imprezy. Po pierwsze akcja jest okazją do spotkania po latach na linii absolwent – nauczyciel. Turniej to także szansa na propagowanie aktywnych form wypoczynku, popularyzację zdrowej i sportowej rywalizacji z zachowaniem zasady fair play oraz tworzenie komunikacji międzypokoleniowej.

Zgłoszenia do „Meczu Pokoleń” przyjmowane są do 27 lutego pocztą elektroniczną i telefonicznie: ostrowska.aga@interia.pl, tel. 512-438-696 oraz adabor3@wp.pl, tel. 507-067-889. Siedmioosobowy zespół można również zgłosić osobiście w ZS Nr 1 przy ul. Górniczej w pokoju nauczycieli wychowania fizycznego. Imprezę zaplanowano na sobotę 7 marca br. Zbiórka drużyn i losowanie kolejności pojedynków około godz. 8:45. Kwadrans później planowane jest oficjalne rozpoczęcie turnieju. Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Organizatorzy gwarantują miłą i sympatyczną atmosferę, przednią zabawę oraz wspomnienia przy kawie.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze