mok warsztaty teatralne 08 2014 plakat

Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu oraz grupa teatralna Glutaminian Sodu przygotowały niebanalną propozycję dla młodzieży na twórcze spędzenie tegorocznych wakacji. Już od 13 sierpnia zapraszamy do udziału w dwutygodniowych, bezpłatnych warsztatach teratralnych. Projekt realizowany jest w ramach grantu „Aktywne TRI” przy wsparciu finansowym firmy TRI Poland Sp. z o. o. w Wolbromiu. Przygotowane przez nas zajęcia skierowane są do uczniów olkuskich szkół średnich, studentów, a także osób pracujących.

Warsztaty poprowadzi m.in Mateusz Przyłęcki – aktor, reżyser, instruktor teatralny, absolwent Wydziału Aktorskiego i Wydziału Reżyserii Dramatu w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie oraz Akademii Praktyk Teatralnych w Gardzienicach. Jako aktor współpracował z krakowskimi teatrami – Łaźnia Nowa, Teatr Ludowy, Teatr Parawan. Spektakle w jego reżyserii można oglądać w Tetarze Współczesnym w Szczecinie, Teatrze Kana w Szczecinie, Teatrze Lalki i Aktora Pinokio w Łodzi, a także Teatrze Ludowym w Krakowie. Zapraszamy wszystkich chcących nauczyć się teatralnego języka wyrazu.

Finałem pracy warsztatowej będzie wspólny happening zaplanowany na 24 sierpnia. Pierwsze spotkanie odbędzie się 13 sierpnia o godz. 12.30 w Domu Kultury przy ul. Nullo 29a.

Projekt finansowy w ramach programu „Aktywne TRI” firmy TRI Poland Sp z o. o. w Wolbromiu. Program grantowy „Aktywne TRI” ma na celu wsparcie inicjatyw pracowników wolbromskiej firmy, działających na rzecz społeczności lokalnej w zakresie edukacji, ekologii, promocji zdrowia i kultury.

Patronat nad warsztatami oraz happeningiem objął portal Olkuszanin.pl.

MOK Olkusz

6
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
3 Wątków
3 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
WBBannyNannyLudwik2Młody Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
WB
WB

Na Ziemi jest miejsce dla motyla i dla krokodyla, obydwaj są potrzebni, mają swoją rolę do odegrania. Trzeba po prostu zadbać, by zachwytu motylem nie psuła nam świadomość istnienia krokodyla. Gluty, róbcie swoje i nie zwracajcie uwagi na komentarze, które częściej powodowane są frustracją niż racjonalną oceną rzeczywistości.

Ludwik2
Ludwik2

Po co komu te warsztaty. Lepiej wykupcie tym ludziom za te pieniądze obiady na cały sierpień.

Nanny
Nanny

nie no, po co robić cokolwiek, skoro można karmić ludzi. po co robili rynek w Olkuszu – stary był spoko, a tylu ludzi można byłoby nakarmić… po co skate park budowali, tyle obiadów się zmarnowało.. matko, po co kupiłam sobie dziś nowe buty, PRZECIEŻ MOGŁABYM TE PIENIĄDZE PRZEZNACZYĆ NA CUDZY OBIAD.

Banny
Banny

[quote name=”Nanny”]nie no, po co robić cokolwiek, skoro można karmić ludzi. po co robili rynek w Olkuszu – stary był spoko, a tylu ludzi można byłoby nakarmić… po co skate park budowali, tyle obiadów się zmarnowało.. matko, po co kupiłam sobie dziś nowe buty, PRZECIEŻ MOGŁABYM TE PIENIĄDZE PRZEZNACZYĆ NA CUDZY OBIAD.[/quote]
Ten postmen nic nie zrozumiał z wpisu ludwika. Żenada. Nie gorączkuj się więcej pod tym artykułem.

Nanny
Nanny

Och. W takim razie co Ludwik mial na mysli?
Wszyscy narzekaja, ze w tym miescie nic sie nie dzieje i nie ma co robic, a dzieci siedza przed komputerami, bo miasto niczego dla nich nie organizuje. Kiedy juz cos sie dzieje, wtedy leca hejty, ze po co to I ze zamiast tego moznaby kupowac obiady. Troche opamietania…

Młody
Młody

„Glutaminian Sodu” – „naukowcy stwierdzili, że może się odkładać i kumulować w organizmie, jego szkodliwe działanie może być opóźnione, a efekty negatywne mogą być widoczne dopiero po latach.”