Policyjne komunikaty

paragraf-blacha1. Olkuska policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce w nocy z dn. 24/25.05.2011 roku, przed godziną 3:15 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 94 z ul. T. Kościuszki w Olkuszu. Doszło wówczas do incydentu, w trakcie którego niezidentyfikowany dotąd pojazd (najprawdopodobniej koloru żółtego) uszkodził sygnalizator świetlny przejścia dla pieszych i odjechał.

2. Olkuska policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce 1. lub 2. maja 2011 roku, na drodze krajowej nr 94 przy wyjeździe z Olkusza w stronę Katowic. Doszło wówczas do incydentu, w trakcie którego niezidentyfikowany dotąd pojazd wjechał w metalową barierę rozdzielającą jezdnię i uszkodził ją.

3. Olkuska policja poszukuje świadków zdarzenia lub osób, które mają wiadomości na temat kradzieży akumulatora, jaka została dokonana 28. maja 2011 roku około godz. 10:15  na terenie Zakładu Cieplnego przy ul. Osieckiej 3 Olkuszu. Kradzieży dokonali mężczyzna i kobieta.

4. Olkuska policja poszukuje świadków zdarzenia lub osób, które mają wiadomości na temat kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych, która została dokonana w dn. 27/28.05. 2011 roku. Tablice skradziono z samochodu marki  Iveco zaparkowanego przy drodze przebiegającej przez miejscowość Osiek (na wysokości posesji nr 97).

Ewentualni świadkowie powyższych zdarzeń proszeni są o kontakt pod bezpłatnym numerem telefonu 997 lub bezpośrednio z prowadzącym postępowanie pod nr 32 6478236.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!

Kod antyspamowy
Odśwież