kasia szklarczyk

Po formacji Wena Junior Squad, która dotarła do półfinału tanecznego show Polsatu „World of Dance Polska”, mamy kolejną perełkę jeśli chodzi o uczestników popularnych programów telewizyjnych. W finale „Top Model” emitowanego przez stację TVN znalazła się 22-letnia Katarzyna Szklarczyk z Bukowna.

Dla zwycięzcy przewidziano 100 tysięcy złotych oraz kontrakt z agencją modelek. W ostatnim odcinku z piątki kandydatów ubiegających się o tytuł tegorocznej 7. edycji programu, została trójka: Anna Markowska, Hubert Gromadzki i właśnie Katarzyna Szklarczyk. O tym, kto z tego grona okaże się najlepszy, przekonamy się w najbliższy poniedziałek, 26 listopada. Ostatni odcinek zostanie wyemitowany o godz. 21:30.

Dla 22-latki z Bukowna udział w „Top Model” nie jest nowością. Absolwentka IV Liceum Ogólnokształcącego w Olkuszu, a teraz studentka architektury wnętrz na uczelni w stolicy, w 2016 roku zakwalifikowała się do finału Miss Polonia, a przed rokiem reprezentowała Polskę w konkursie World Miss University.

Czy głosy o tym, że 22-latka jest główną faworytką do zwycięstwa w programie okażą się prawdziwe, przekonamy się już niebawem.

Dzisiaj wiemy, że pochodząca z Bukowna finalistka „Top Model” poza modelingiem uwielbia sport i aktywny styl życia. Ponadto maluje, rysuje i zajmuje się decoupage’em. W jej życiu bardzo ważna jest rodzina, a jej kobiecy wzór to Martyna Wojciechowska. I jeszcze motto, którym się kieruje: impossible is nothing. Skoro niemożliwe nie istnieje, to i świat stoi przed nią otworem.

Fot. Instagram – zbiory prywatne

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
obatel2sortu
obatel2sortu
4 lat temu

BRAWO!Powodzenia i trzymamy kciuki Kasiu!!Sport i aktywny styl życia-„impossible is nothing” i wszystko jasne!! 😉