czytelnicy pytaja

Kiedy wreszcie Szkoła Podstawowa nr 3 przy ul. Hardego w Olkuszu zostanie docieplona? W innych szkołach były prowadzone prace termomodernizacyjne, a w „Trójce” jest od lat zimno. Podobno jest już gotowy projekt. Kiedy ta placówka zostanie wreszcie wyremontowana? Czy w miejskim budżecie są na to pieniądze?

 

Odpowiadają inspektor Anna Garczyńska i naczelnik Wydziału inwestycyjnego Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu Bolesław Kika:

Umowę na wykonanie projektu zawarto 15 grudnia 2011 roku z terminem wykonania do 16 kwietnia 2012 roku. Do umowy sporządzono aneks przedłużający wykonanie zamówienia do 16 maja 2012 roku. Prawomocne pozwolenie na budowę uzyskano 19 września 2012 roku. W Wieloletnim Planie Finansowy (WPF) miasta i gminy Olkusz na termomodernizację SP 3 założono 350 tys. zł na 2013 rok oraz 1 mln 250 tys. zł na 2014 roku. Łącznie na to zadanie zabezpieczono 1 mln 600 tys. złotych.

Chcesz uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytanie? Nie wiesz, do kogo się z nim zwrócić? Napisz do nas! Zachęcamy do zadawania pytań, które w imieniu Czytelników przekazujemy kompetentnym osobom. Odpowiedzi zamieszczamy na naszych łamach. Nie komentujemy odpowiedzi, a wnioski pozostawiamy Czytelnikom.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kobieta
Kobieta
9 lat temu

łoł idzie lato po co komu docieplenie.poza tym tą szkołę chyba zamkną bo tam juz starsze społeczeństwo i nie rodzi się nikt. Na Młodych też niby starzejące się ale jedna szkoła na taki teren wystarczy.