Dobry Wynik Kraków – LKS Kłos Olkusz 0:3 (-18, -10, -16)
Trwa dobra passa olkuskich siatkarzy. Tym razem odnieśli kolejne zwycięstwo na wyjeździe, z krakowskim Dobrym Wynikiem. Od początku do końca nie pozostawiali rywalom złudzeń, kto jest lepszy na parkiecie.
Trwający zaledwie godzinę mecz rozpoczął się wyrównana grą do stanu 2:2. Dalej było już tylko lepiej dla gości. Olkuszanie, a w szczególności D. Socha, Karkos i Prokocki, popisali się świetnymi zagrywkami, nie do przyjęcia przez gospodarzy.

Z kolei próby ataków krakowian skutecznie blokowali R. Socha, Wolny i Szczepanik. Taka gra spowodowała, że pierwszego seta Kłos wygrał do 18. Druga odsłona to jeszcze większa dominacja przyjezdnych. Udanie zagrywał Karkos, więc szybko zrobiło się 4:0. Olkuszanie błyskawicznie zdobywali kolejne punkty, a o ich zdecydowanej przewadze najlepiej świadczy wynik tego seta, którego wygrali do 10. Inaczej być nie mogło w trzeciej odsłonie meczu. Olkuski zespół grał równo, nie oddając prowadzenia. Gospodarze nie poradzili sobie z atakami Prokockiego ani z obroną Sowickiego.
– To naprawdę dobry wynik. W ciągu ostatnich dwóch sezonów spośród 4 meczów z tym zespołem  trzy przegraliśmy. Dziś to na pewno już inna drużyna, ale i my również mamy inny skład. Zagraliśmy w dobrym stylu, no i zdecydowanie. Odrzuciliśmy ich zagrywką od siatki, do tego dobry blok i udane kontrataki – to wszystko zdecydowało, że bezproblemowo wygraliśmy – tak spotkanie w Krakowie skomentował trener Kłosa, Roman Socha.
Kłos zagrał w składzie: Karkos, R. Socha, Wolny, Prokocki, D. Socha, Szczepanik, Sowicki oraz Stach, Barczyk, Lompart, Mentel, Borowski.
Kłos nadal zajmuje fotel lidera. Mając jeden rozegrany mecz „do przodu”, wyprzedzają o jeden punkt Kęczanina Kęty, a o trzy punkty Contimax Bochnię. W następnym spotkaniu olkuszanie zmierzą się z Politechniką Kraków. W zespole tym gra wychowanek Kłosa, Jakub Muchajer.