kasia szklarczyk

W sobotę 12 listopada w Hotelu Narvil Conference&Spa w Serocku odbędzie się gala finałowa konkursu Miss Polonia 2016. Wśród dwudziestu kandydatek do korony Najpiękniejszej Polki jest pochodząca z Bukowna 20-letnia Katarzyna Szklarczyk.

W pierwotnym terminie finał plebiscytu miał się odbyć w połowie października, jednak organizatorzy przenieśli go o niespełna miesiąc. Zmieniła się nie tylko data, ale także miejsce końcowej gali. Warszawę zamieniono na niedaleki Serock. To właśnie tam w następną sobotę wybrana zostanie nowa Królowa, która wedle informacji od Agencji IGO-ART będzie reprezentowała Polskę na grudniowym konkursie piękności Miss Universe 2016 na Filipinach.

Do tej pory koronę Miss Polonia nosiło 37 Polek. Po czteroletniej przerwie konkurs wraca do łask i swoją tradycję zamierza kontynuować także w następnych latach. O tym, że wśród pretendentek do tegorocznego tytułu znalazła się 20-latka z Bukowna pisaliśmy TUTAJ.

Katarzyna Szklarczyk zakwalifikowała się do grona finalistek jako jedyna kobieta z Małopolski. Czy ma szansę na jedną z nagród? To już zależy także od Państwa. Nadal trwa bowiem głosowanie w ramach plebiscytu Miss Publiczności 2016. Jego zwyciężczyni znajdzie się w finałowej piątce konkursu głównego.

Jak na razie oznaczona numerem 16. 20-letnia Katarzyna, w głosowaniu publiczności zajmuje 4. miejsce (nieco ponad 7,5 procent głosów). Mimo że jej strata do prowadzącej Natalii Popis jest obecnie spora, to jednak nic straconego. Na wskazywanie swoich faworytek pozostało jeszcze kilka dni. Na mieszkankę Bukowna głosować można według poniższego schematu:

Wyślij SMS o treści MISSPOLONIA.16 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT/SMS)

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu oraz sylwetki wszystkich uczestniczek tegorocznego plebiscytu dostępne są na stronie: www.misspolonia.com.pl

kasia szklarczyk glosowanie

Fot. Organizatorzy Miss Polonia 2016

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze