gp olkusza tenis 2017 2

Potrzebne były aż dwa weekendy aby rozegrać Grand Prix Olkusza w tenisie ziemnym. Turniej rozpoczął się 1 września , gry odbywały się sprawnie w dwóch kategoriach wiekowych „+50” i „Open”. Dobra passa zakończyła się w deszczową niedzielę. Pomimo wysiłków organizatorów nie udało się dokończyć rozgrywek i dalsza część rywalizacji została przeniesiona na następny weekend.

Ostatecznie turniej zakończył się w sobotę 9 .09. Jest on zaliczany do ogólnopolskich rozgrywek amatorów i ma 3 rangę, co pozwala cieszyć się udziałem zawodników o wysokim poziomie kunsztu tenisowego przyjeżdżających do Olkusza z całego rejonu polski południowej.

Wyniki:
W kategorii powyżej 50 lat 1miejsce zdobył Dariusz Kotuchna z Chorzowa. 2 m Andrzej Rosół z Mysłowic, i dwa trzecie miejsca Zbigniew Brewczyk z Sosnowca i Dariusz Krawczyk z Olkusza.

W kategorii bez ograniczeń wiekowych „open” -1 miejsce wywalczył Piotr Stopa z Krakowa, pokonując w finale po zaciętym pojedynku Pawła Pomiernego z Olkusza. Równoległe dwa trzecie miejsca zajęli Marcin Pokrzywnicki z Zabrza i Bartosz Kocjan z Olkusza.
Organizatorem i fundatorem nagród był MOSiR Olkusz. Sędzią naczelnym był Rafał Krawczyk.

Organizatorzy

gp olkusza tenis 2017 1

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze