To będzie siatkarska bitwa

klos olkusz iskierka tarnowOd piątku do niedzieli Olkusz będzie przeżywał spore siatkarskie emocje. LKS Kłos po wygraniu rozgrywek III ligi wystąpi w turnieju barażowym, którego stawką będzie udział w finale zmagań i ewentualny awans w szeregi ekip II-ligowych. Przypominamy, że olkuszanie są gospodarzami imprezy, a oprócz nich na parkiecie zobaczymy jeszcze trzy inne zespoły.

 

Obok olkuskiego Kłosa (Mistrza Małopolski) w turnieju zagrają również Piast Gorzów (Mistrz Opolszczyzny), a także wicemistrzowie województw śląskiego i podkarpackiego – Górnik Radlin oraz Głogovia Głogów Małopolski. Zmagania barażowe potrwają trzy dni (od piątku do niedzieli), w systemie każdy z każdym, a więc na przestrzeni weekendu przy Wiejskiej odbędzie się sześć spotkań. Dwie najlepsze ekipy wywalczą awans do turnieju finałowego, którego stawką będzie awans do II ligi. Ten zawiły system awansów i spadków z jednej strony sprzyja dodatkowym emocjom, ale z drugiej nie zawsze jest sprawiedliwy. Dyspozycja dnia, czy zwykły przypadek mogą bowiem sprawić, że mimo udanego całego sezonu, na jego końcu trzeba będzie przełknąć gorzką pigułkę. - Dlatego z tym większym zapałem zapraszamy wszystkich kibiców na nasze mecze, jednocześnie prosząc o gorący i żywiołowy doping. Dobro olkuskiego sportu powinno leżeć na sercu nam wszystkim, nie ważne jaką dyscyplinę preferujemy na co dzień – zachęca do częstego odwiedzania hali MOSiR-u, prezes Ludowego Klubu Sportowego Kłos, Janusz Mentlewicz.

Barażowe mecze Kłosa:

PIĄTEK godz. 18:00 / LKS Kłos Olkusz – Górnik Radlin
SOBOTA godz. 18:00 / LKS Kłos Olkusz – Głogovia Głogów
NIEDZIELA godz. 13:00 / LKS Kłos Olkusz – Piast Gorzów

Z racji zmagań turniejowych, godziny spotkań mogą nieznacznie ulec zmianie.

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!