130 lecie społem 1

W tym roku „Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Olkuszu obchodzi Jubileusz 130-lecia swojego istnienia a uroczysta gala odbyła się 11 października 2019 r. w Dworku Przy Lesie.

Wśród zaproszonych gości byli między innymi Pani Lidia Gądek Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, Burmistrz Miasta i Gminy Bukowno Pan Mirosław Gajdziszewski, zastępca Prezesa Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem” Pan Szymon Fabisiak, Prezesi innych Spółdzielni, kontrahenci, wszyscy obecni oraz przebywający już na emeryturze pracownicy.

Jubileuszową galę otworzyła Prezes Zarządu Pani Grażyna Kulig wraz z Przewodniczącym Rady Nadzorczej Panem Mieczysławem Jędrzejczykiem i Członkiem Zarządu Panem Sylwestrem Kiełtyką. Po przywitaniu licznych gości uczczono minutą ciszy wszystkich zmarłych Spółdzielców.
Następnym elementem uroczystości było wyświetlenie krótkiego filmu pokazującego historię Spółdzielni oraz jej obecną działalność. Po przyjętym z entuzjazmem filmie zostały wręczone odznaki „Zasłużeni dla Społem” przyznane uchwałą Zarządu Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem” w Warszawie oraz statuetki i dyplomy z okazji 130-lecia wyróżnionym pracownikom i kontrahentom.

130 lecie społem 2

Na zakończenie oficjalnej części obchodów Jubileuszu 130-lecia wystąpili z mini koncertem uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Olkuszu. Po części artystycznej wszyscy goście zostali zaproszeni do wspólnej zabawy.

Niewiele jest firm na ziemi olkuskiej, które mogą pochwalić się tak bogatą historią. Cieszymy się, ze mogliśmy świętować jubileusz 130-lecia w gronie tak znamienitych gości i mamy nadzieję że przed nami jeszcze wiele takich okazji.

PSS „Społem” w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze