logomis

Już 21 kwietnia o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Wolbromiu zostanie wybrana tegoroczna Miss Ziemi Olkuskiej. O koronę powalczą nastolatki z powiatu olkuskiego, które podczas prób ćwiczą układy choreograficzne, które zostaną przedstawione publiczności pod koniec kwietnia. Podczas finałowej gali dziewczęta zaprezentują się w kilku odsłonach. Mieszkanki powiatu olkuskiego, które zgłosiły się do konkursu, powalczą nie tylko o koronę, ale również o inne tytuły i o cenne nagrody rzeczowe. Już teraz przedstawiamy kandydatki do tytułu Miss Ziemi Olkuskiej 2013. Spośród wszystkich kandydatek Czytelnicy „Przeglądu Olkuskiego” wybiorą swoją faworytkę, która otrzyma tytuł „Miss Przeglądu Olkuskiego” oraz upominek ufundowany przez naszą redakcję. Organizatorem wyborów tej najpiękniejszej jest Dom Kultury w Wolbromiu. Patronem medialnym został „Przegląd Olkuski”.

 

Kandydatki na Miss Ziemi Olkuskiej 2013
mazur

1. Kinga Mazur

Ma 17 lat, mieszka w Żarnowcu. Uczy się w Liceum Ogólnokształcącym w Wolbromiu. Interesuje się modą i jazdą konną. Lubi grać w siatkówkę i piłkę ręczną.

kus

2. Justyna Kuś

Jest 17-letnią mieszkanką Wolbromia. W tym samym mieście uczy się w Liceum Ogólnokształcącym. Jej zainteresowania to rysunek i sport.

siemek

3. Joanna Siemek

Ma 18 lat i pochodzi z Bukowna. Interesuje się fotografią, motoryzacją i sportem.

imiolek

4. Paulina Imiołek

Ta 19-letnia kandydatka pochodzi z Wolbromia. Jest uczennicą Liceum Ogólnokształcącego w Wolbromiu. W konkursie Miss organizowanym przez Dom Kultury w Wolbromiu bierze udział po raz drugi. W wolnych chwilach lubi czytać książki i jeździć na rowerze.

mistal

5. Sylwia Miśtal

16-letnia mieszkanka Gołczy. Uczy się w Gimnazjum Publicznym im. Jana Pawła II w tej miejscowości. Lubi taniec, interesuje się motocyklami i fotografią.

krzemien

6. Karolina Krzemień

Ma 18 lat i mieszka w Bukownie. Uczy się w Zespole Szkół nr 3 w Olkuszu. Jej pasją jest sport. Interesuje się fotografią i motoryzacją.

mirota

7. Ewelina Mirota

Ma 19 lat i pochodzi z Olkusza. Uczy się w I Liceum Ogólnokształcącym w Olkuszu. Brała udział w konkursie Miss Foto Ziemi Olkuskiej 2011. Interesuje się fotografią, modelingiem i muzyką. W wolnych chwilach czyta książki.

ciempka

8. Anita Ciempka

Ma 18 lat i mieszka w Wolbromiu. Uczy się w tamtejszym Liceum Ogólnokształcącym . W konkursie „Miss Ziemi Olkuskiej” brała już udział w ubiegłym roku. W wolnych chwilach śpiewa i rysuje. Uwielbia piesze wycieczki.

maj

9. Urszula Maj

19-letnia mieszkanka Olkusza, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Olkuszu. To jej drugi udział w konkursie „Miss Ziemi Olkuskiej”. Jest aktorką teatralną, gra na bębnach afrykańskich, uwielbia muzykę i czytanie książek. Interesuje się również fotografią i modelingiem.

mazur klaudia

10. Klaudia Mazur

Jest 17-letnią mieszkanką Żarnowca. Uczy się w Liceum Ogólnokształcącym w Wolbromiu. Interesuje sie fotografią, muzyką, lubi grać w siatkówkę, a w przyszłości chciałaby zostać artystką fotografii.

 

Relacja filmowa:

 

{jform=26}{jcomments off}

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze