gim1 julia góralczyk

Uczennica Gimnazjum Nr 1 w Olkuszu jest na pierwszym miejscu listy 29 laureatów Małopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego 2015/2016. Grono laureatów tego konkuru jest niezwykle ekskluzywne, zdominowane przez uczniów krakowskich gimnazjów prywatnych, katolickich, społecznych i akademickich (23 laureatów na 29), w których poszerzony język angielski jest uznawany za normę. 

Sukces Julii Góralczyk jest owocem jej wielkiej determinacji, zdolności i pracowitości. Julia nie ukrywa jednak, że nauka w klasie realizującej innowację pedagogiczną z języka angielskiego znacząco wpłynęła na rozwój jej zainteresowań i umiejętności. Poszerzone elementy kulturowe realizowane w tej klasie ( 6 godzinami języka angielskiego tygodniowo), w tym historii Wielkiej Brytanii, która była w tym roku motywem przewodnim Małopolskiego Konkursu, pomogły Julii w przygotowaniach.

Julia nigdy nie uczęszczała na jakiekolwiek zajęcia dodatkowe z języka angielskiego poza szkołą. Wszelką pomoc i wskazówki znajdowała zawsze u swoich nauczycieli w Gimnazjum nr 1.
Najbliższe plany Julii związane są z nauką w krakowskim liceum, w którym język angielski jest językiem wykładowym. Dzięki tytułowi laureata Julia już dziś może być pewna miejsca w wymarzonej szkole.

Gimnazjum nr 1 w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Znajomi
Znajomi
8 lat temu

Brawo Julka! Cieszymy się z sukcesu i gratulujemy.