the best 3

W dniu 26.02. 2016 r. w siedzibie Gimnazjum Nr 1 w Olkuszu nastąpiło rozstrzygnięcie, IV już edycji, konkursu „The Best”.
19 szkół podstawowych powiatu olkuskiego zgłosiło swoich kandydatów do pierwszego etapu konkursu. Na podstawie wyników testu leksykalno-gramatycznego komisja zakwalifikowała do etapu drugiego 13 uczniów reprezentujących 9 szkół. W drugim etapie uczestnicy zmierzyli się z zadaniami sprawdzającymi ich umiejętności językowe w zakresie słuchania i czytania, oraz znajomość lektur (Mark Twain „The Prince and the Pauper” oraz wiersz „Parent Free-Zone” Briana Mosesa). Do etapu ostatniego, trzeciego, zakwalifikowano 5 uczniów z 4 szkół. Najlepsi lingwiści powiatu olkuskiego recytowali w finale wiersz Briana Mosesa „Parent Free-Zone”.

8

Po podsumowaniu wyników wszystkich trzech etapów komisja wyłoniła laureatów i finalistę.
Laureatami I miejsca zostali: Angela Kaczmarzyk, uczennica Szkoły Podstawowej w Krzykawie (pod opieką pani Izabeli Molędy) oraz Jan Masternak, uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 w Olkuszu (pod opieką pani Kamili Jochymek).
Laureatem II miejsca został Kacper Słodek, uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Olkuszu (pod opieką pani Anny Witeckiej).
Laureatką III miejsca została Natalia Piwowarska, uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 w Olkuszu (pod opieką pani Beaty Turskiej)
Tytuł Finalisty zdobył Kamil Glaba, uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Olkuszu (pod opieką pani Jutyny Lary).
Wszyscy laureaci i finalista otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, tradycyjnie już były to elektroniczne gadżety: tablet, smartwatch, bezprzewodowe słuchawki i głośniki oraz słowniki języka angielskiego.

the best 1

Dyrekcja Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Olkuszu gratuluje wysokiego poziomu wiedzy i umiejętności, jakie reprezentowali uczestnicy konkursu. Zapraszamy w przyszłym roku na V edycję.

Gimnazjum nr 1 w Olkuszu

the best 2

the best 4

the best 5

the best 6

the best 7

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Witeckaa
Witeckaa
6 lat temu

kocham Kacpra Słodka jestem z niego taka dumna. Dobry chłopak bardzo polecam