1

16 czerwca w MOK-Centrum Kultury odbył się „Koncert dla przyjaciół” w wykonaniu chóru MOK – Renesans – działającego przy OUTW pod dyrekcją Mirosławy Nadymus.

Przybył każdy, kto czuje się przyjacielem Renesansu, tym chętniej, że dzięki burzy straszliwy upał zamienił się w przyjemne ciepło. Balsamiczne powietrze przenikał zapach jaśminów i lip.

2

Zebranych powitała Dyrektor MOK Małgorzata Żurek, a koncert prowadziły Zenona Krukowska i Iga Knapik.

3

Chórzystki pięknie wyglądały w galowych strojach i tak samo śpiewały. Zaprezentowały szeroki repertuar, od utworów poważnych, do lekkich i przyjemnych.

11

Solo śpiewały dwie urodziwe panie o pięknych głosach – Barbara Bigaj i Mirosława Chochół.

9

W przerwie występu, po poczęstunku, wystąpił niezrównany zespół ATRAM.

5

Po nim powrócił nieco zregenerowany chór, który śpiewał zbierając rzęsiste brawa.

4

Koniec występu nie był końcem świętowania, bowiem wyszło na jaw, że urodziny tego dnia obchodzi powszechnie lubiana i ceniona za swoje poczucie humoru pani Danusia. Otrzymała bukiety kwiatów i życzenia stu lat, na co przytomnie zawołała, że to za mało…

19

Choć wszyscy życzyli jej kilkuset, chór odśpiewał tradycyjne sto.

15

Dyrektor MOK Małgorzata Żurek złożyła chórzystkom i dyrygentce serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za zapał do pracy, wspaniałe głosy i przyjaźń, która łączy wszystkie artystki.

18

Od chóru trzymała wzajemne podziękowania i bukiet kwiatów, dziękowano Mirosławie Nadymus, cieszącej się wielkim szacunkiem dyrygentce, Zdzisławie Gardele, koordynatorce OUTW, Michałowi Mączce, Kierownikowi Działu Artystycznego i wszystkim, którzy wspierają działanie chóru.
Ten muzyczny wieczór śpiewająco powitał czas letniego wypoczynku, który na pewno będzie udany i pozwoli wszystkim nabrać sił przed jesiennym nowym początkiem.

MOK Olkusz

6

7

8

10

12

13

14

16

17

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
  Subskrybuj  
Powiadom o