kronika policyjna

Powiat Olkuski. Uwaga na oszustów podających się za prokuratorów
W ubiegłym tygodniu w powiecie olkuskim doszło do próby wyłudzenia pieniędzy. Tym razem oszust podawał się za prokuratora. Na szczęście nie doszło do przekazania pieniędzy, gdyż mieszkaniec w porę się zorientował. Policjanci apelują i proszą o rozwagę, ostrzegają przed nowymi pomysłami oraz działaniami oszustów.

Olkusz. Włamanie do piwnicy
20 października nieustalony na chwilę obecną sprawca włamał się do piwnicy znajdującej się na osiedlu Pakuska i ukradł dwa rowery. Właściciel jednośladów straty oszacował na kilka tysięcy złotych. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą policjanci z komendy.

Olkusz. Włamanie do samochodu
Policjanci wydziału kryminalnego olkuskiej komendy pracują nad ustaleniem sprawcy kradzieży z włamaniem do samochodu osobowego marki Renault Megan, do którego doszło 21 października br. na ulicy M. Reja w Olkuszu. Złodziej wybił szybę w drzwiach pojazdu i z jego wnętrza ukradł dwie nawigacje GPS oraz videorejestrator.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
P X T
P X T
6 lat temu

Też natknąłem się na prokuratorów oszustów. Próbowali oszukać wymiar sprawiedliwości przedstawiając mnie (ofiarę) jako sprawcę czynu, który wogóle nie zaistniał. Lecz wymiar sprawiedliwości w porę się zorientował i nie dał się oszukać. Prokuratorzy jednak nadal się upierali przy oszustwie przekazując oszustwo wyżej do wymiaru sprawiedliwości o zasięgu wojewódzkim, lecz tenże tym bardziej się zorientował o zaistniałym oszustwie całkowicie go odrzucając jako niespójny stek bzdur. Jednak nie zostało podjęte żadne działanie związane z ukaraniem oszustwa co uczyniło mnie gorącym zwolennikiem reformy wymiaru sprawiedliwości, który się obecnie właśnie odbywa w Polsce.