1

25 października wieczorem na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury śpiewał Mariusz Kalaga, wokalista muzyki pop i country, uczestnik wielu festiwali i spektakli muzycznych w kraju i za granicą.
Mariusz Kalaga, obdarzony wspaniałym głosem o dużej skali i ciepłej barwie, zwany jest Roy’em Orbisonem znad Wisły. Śpiewa od dzieciństwa, muzyka jest jego wielką miłością, środkiem do wyrażania emocji, ważną częścią życia.

4

Miłośnikom muzyki znany jest z telewizyjnych programów „ Piknik Country”, „ Gala Piosenki Biesiadnej” czy „Imiennik TV Dwójki” Zbigniewa Górnego.
W swoim bogatym repertuarze ma także przeboje Roy’a Orbisona, Elvisa Presley’a, Shakina Stevensa.

2

Sala Widowiskowa była pełna, publiczność z niecierpliwością czekała na pojawienie się artysty. Obecnych powitał Piotr Skrzynecki. Mariusz Kalaga jeszcze nie zaczął śpiewać, a już podbił serca publiczności oświadczywszy, że pochodzi ze Strzemieszyc, czyli z Małopolski Zachodniej. Oprócz doskonałego głosu posiada również poczucie humoru i posługuje się nim równie zręcznie, jak gitarą… Widzowie bili serdeczne brawa zarówno za śpiew i grę, jak i za żarty, które wywoływały żywiołowe wybuchy śmiechu.

3

Mariusz Kalaga, występujący po raz pierwszy w Olkuszu, podziękował naszemu burmistrzowi Romanowi Piaśnikowi za zaproszenie, gratulując mu dwukrotnego zdobycia tytułu Najpopularniejszego Burmistrza Małopolski.
Miejmy nadzieję, że Mariusz Kalaga znów u nas zaśpiewa, a my razem z nim.

MOK Olkusz

6

5

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
  Subskrybuj  
Powiadom o