pioro

Do 7 maja można nadsyłać swoje utwory na Turniej Jednego Wiersza, organizowany przez bolesławskie Centrum Kultury. Turniej odbywa się w ramach XXIV Wiosny Poetyckiej.

Konkurs zaplanowano w czterech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja, młodzież licealna i dorośli. Aby wziąć udział w turnieju, należy przesłać jeden wiersz, który nie był wcześniej publikowany i nagrodzony w innych konkursach. Utwór musi być podpisany godłem. Dane autora (imię i nazwisko, adres, wiek, numer telefonu, ewentualnie adres e-mailowy) powinny być umieszczone w osobnej kopercie oznaczonej takim samym godłem, jak wiersz.

Zainteresowani mogą nadsyłać wiersze na adres: Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej, ul. Główna 55, 32 – 329 Bolesław. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 18 maja o godz. 17.00 w bolesławskim dworze.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
szaraczek
szaraczek
10 lat temu

[quote name=”Karol”]A co rozumiecie przez pojęcie godło ???
Jak to ma wyglądać ??[/quote]
Godło w tym przypadku to nie znak graficzny, ale wymyślony przez autora nick, pseudonim. W kopercie oznaczonej godłem np. „Zebra” dostarczasz jury swoje prawdziwe dane. Prace konkursowe także podpisujesz wymyśloną przez siebie ksywą.

Karol
Karol
10 lat temu

A co rozumiecie przez pojęcie godło ???
Jak to ma wyglądać ??