slowik

OKS Słowik Olkusz – klub piłkarski stworzony z myślą o najmłodszych adeptach futbolu stale poszerza swoją ofertę. Po grudniowych turniejach halowych, nowy rok swojej działalności, Słowik rozpoczyna od naboru do swojej szkółki piłkarskiej. Pierwsze zajęcia już 30 stycznia. Przez dwa tygodnie na parkiecie sali gimnastycznej przy SP 9 / Gim 4 w Olkuszu (osiedle Słowiki), najmłodsi pasjonaci piłki kopanej będą mogli zaprezentować swoje umiejętności i jednocześnie dołączyć do coraz liczniejszego grona klubowiczów.

Od 30 stycznia przez dwa kolejne tygodnie trener Rafał Pięta zaprasza na zajęcia chłopców urodzonych od 2001, aż do 2006 roku. Działacze mają nadzieję utworzyć trzy grupy wiekowe. We wtorki i czwartki na godz. 17:00 zaproszeni są chłopcy z rocznika 2005-2006. W te same dni, tylko że pół godziny później (17:30), odbywać się będą zajęcia dla chłopców urodzonych w latach 2003-2004, natomiast na godz. 18:00 (również we wtorki i czwartki) proszeni o przybycie są chłopcy z roczników 2001-2002. – Chcielibyśmy także uzupełnić roczniki 1997, 98 i 99. Chętnych do gry w tych przedziałach wiekowych zapraszam na treningi w poniedziałki i środy o 16:30 – mówi szkoleniowiec Pięta.

Wszystkie zajęcia prowadzone będą na obiektach sportowych przy SP 9 i Gim 4 na osiedlu Słowiki. Podczas ferii zimowych, dzięki współpracy OKS-u z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, odbędzie się cykl zajęć piłkarskich dla dzieci z Gminy Olkusz. Szczegółowy plan treningów podamy w najbliższych dniach.

1
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
1 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
wiktor Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
wiktor
wiktor

Uważam że artykuł o klubie do którego chodzę jest bardzo fajny.
Mam tylko jedno zastrzeżenie pisze się:”Piłki nożnej”.

Pozdrawiam Wiktor 8)