zaprojektuj miejsce spotkań 2017 1

Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu odnosi znaczące sukcesy na olimpiadach i konkursach zawodowych. W dniu 29 maja 2017 uczennice klas Technik architektury krajobrazu zajęły całe podium i zdobyły wyróżnienia w Ogólnopolskim, trójetapowym Konkursie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Zaprojektuj miejsce spotkań przy swojej szkole”, organizowanym przez Instytut Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej. Na konkurs wpłynęło 29 prac, których poziom jury uznało za wysoki.

Wyniki konkursu:
I MIEJSCE :
Wiktoria Piętka, Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu
II MIEJSCE:
Wiktoria Ząbkiewicz, Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu
III MIEJSCE:
Patrycja Klich, Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu

Klaudia Pomierna, Roksana Woszczek, Kamila Kordaszewska i Aleksandra Kozieł z ZS Nr 1 w Olkuszu otrzymały wyróżnienia.

zaprojektuj miejsce spotkań 2017 2

Laureatki konkursu otrzymają nagrody rzeczowe. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione osoby są zaproszone na warsztaty rysunkowe które odbędą się w dniach 8-9 czerwca 2017 r., w godzinach 9:00-16:00. Rozdanie nagród i dyplomów odbędzie się 8 czerwca o godzinie 9:00. Wydarzenia zorganizowane będą w budynku Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej przy ulicy Warszawskiej 24 w Krakowie, w sali nr 9. (parter).

Warto przypomnieć, że w 2015 r uczennica z „Mechanika” – Ewa Drozdowska także wygrała Ogólnopolski, trójetapowy konkurs pt. „Miejsce spotkań studentów”, zorganizowany przez Instytut Architektury Krajobrazu PK a Kamila Kordaszewska uplasowała się na czwartej pozycji w tym konkursie.

zaprojektuj miejsce spotkań 2017 3W 2016 r. uczennice z klasy Technik architektury krajobrazu zajęły wysokie lokaty w Ogólnopolskim, trójetapowym konkursie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Zaprojektuj parklet w twoim mieście”, zorganizowanym przez Instytut Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej: Aleksandra Kozieł zajęła I miejsce a Kamila Kordaszewska zdobyła wtedy III miejsce.

Zawodowy cykl kształcenia jest wszechstronnie realizowany w „Mechaniku”. Efektem są osiągnięcia uczniów nie tylko na olimpiadach i konkursach zawodowych ale także najwyższe w Polsce wyniki osiągane na egzaminach zawodowych.

Sukces na olimpiadzie jest gwarantowanym, udanym doświadczeniem, które z pewnością zaowocuje w przyszłej pracy zawodowej.

Uczennice przygotowywały się do konkursów pod kierunkiem Pana mgr inż. Tomasza Morawca.

ZS Nr 1 w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze