pioro

W dniu 02 marca 2015 r., została zawarta umowa o stałej współpracy między Zakładem Usług Przemysłowych Certus Sp. z o.o. w Olkuszu a Zespołem Szkół Nr 1 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Olkuszu. Umowę podpisali Pan Wojciech Górnik Prezes Zarządu Zakładu Usług Przemysłowych Certus Sp. z o.o. oraz Pani Aldona Nowicka Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu.
Zakład Usług Przemysłowych Certus Sp. z o.o. będzie wspierać Szkołę przy ul. Górniczej 12 w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych uczniów na bazie najnowocześniejszych technologii. Zawarta umowa zakłada m. in. realizację od września r. szkolnego 2015/2016 zajęć praktycznych dla uczniów klas technikum mechanicznego i ślusarzy z Zespołu Szkół Nr 1 w Certusie, możliwość odbycia wakacyjnych staży, a także stypendia dla najlepszych uczniów. Ponadto, najlepsi uczniowie mogą otrzymać gwarancję zatrudnienia.

W firmie Certus, która jest ceniona na międzynarodowym rynku produkcji przemysłowej, uczniowie będą pogłębiać swoje umiejętności zawodowe, zdobyte w nowoczesnym ZS Nr 1 CKU. ZS Nr 1 realizując proces kształcenia umiejętności zawodowych uczniów, ściśle współpracuje z pracodawcami, przez co otwiera się na potrzeby lokalnego rynku pracy.

Iwona Rams ZS Nr 1 w Olkuszu

                                                                             

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze