wigilia

Seniorzy z olkuskiego osiedla Młodych spotkali się przy wspólnym, świątecznym stole. Opłatkowe spotkanie połączono z otwarciem wystawy fotografii.

W bożonarodzeniową atmosferę wprowadzili mieszkańców uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10. Zanim seniorzy połamali się opłatkiem, obejrzeli jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży. Oklaskom dla młodych artystów nie było końca.

wigilia1

Sporą atrakcją dla przybyłych gości było otwarcie wystawy fotograficznej, na której zaprezentowano najciekawsze fotografie wykonane przez grupę seniorów z osiedla Młodych. Mieszkańcy uczestniczyli w kursie fotograficznym, organizowanym przez Instytut Analiz Społeczno – Gospodarczych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego z Krakowa, w ramach projektu „W obiektywie seniora”. Autorzy zdjęć uchwycili w obiektywie zakątki powiatu olkuskiego oraz Beskidu Żywieckiego. Po artystycznych doznaniach nadszedł czas na świąteczne życzenia. Blisko stu mieszkańców podzieliło się opłatkiem i zasiadło do wigilijnej wieczerzy.

wigilia20

Świąteczne spotkanie zorganizował zarząd osiedla Młodych w składzie: Jan Durański, Zofia Patrykiewicz, Grzegorz Gruca, Michał Mrówka i Wojciech Ozdoba oraz Klub Seniora „Radość”. – Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie naszej osiedlowej Wigilii, a szczególnie dyrektor SP 10 Barbarze Piekarz za gościnę w murach szkoły – mówi przewodniczący zarządu osiedla Młodych Jan Durański.

wigilia2

wigilia3

wigilia4

wigilia5

wigilia6

wigilia7

wigilia8

wigilia9

wigilia10

 wigilia11

wigilia12

wigilia13

wigilia14

wigilia15

wigilia16

wigilia17

wigilia18

wigilia19

wigilia21

wigilia22

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pavv
pavv
6 lat temu

Tak o suchym pysku siedzieli czy może pod stołem krążyła flaszka?

Rebeliant
Rebeliant
6 lat temu

Renegat Lipiński wraca jako partyzant. Drużyna będzie wzmocniona 😉 . Marszałek już szykuje ofensywę.

Theon
Theon
6 lat temu

Pan ….. hm, wg wikipedii Pan to w mitologii greckiej bóg pasterzy, rogaty i koźlonogi,lub np nazwa systematyczna rodzaju szympans z rodziny człowiekowatych, czy też planetoida o numerze katalogowym 4450. Co miałeś tym razem na myśli ?

Wojtuś
Wojtuś
6 lat temu

A Pan Lipiński powrócił do PiS? 😉

Gruca Kazimierz
Gruca Kazimierz
6 lat temu

Rozdawaliście też paczki oraz koperty z kasą,bo widzę zaufanego towarzysza resortowego.On raczej bezinteresownie nigdzie nie chodzi.