festyn pakuska 2017 1

Sierpień w Olkuszu zdecydowanie upływa pod znakiem imprez plenerowych. Jedną z nich był osiedlowy festyn na Pakusce, który odbył się w minioną sobotę. Po raz kolejny najmłodsi mieszkańcy osiedla z rodzicami, dziadkami i rodzeństwem, bawili się na imprezie zorganizowanej przez Zarząd Osiedla.

Festyn osiedlowy na Pakusce należy do jednej z najdłużej organizowanych tego typu imprez w naszym mieście. W tym roku był on okazją dla najmłodszych do pożegnania lata i wakacji. Z tej okazji organizatorzy imprezy przygotowali szereg atrakcji. Podczas kilkugodzinnej zabawy nie dało się więc narzekać na nudę.

 

festyn pakuska 2017 3

Dla dzieci i młodzieży przygotowano szereg konkursów i zabaw z atrakcyjnymi nagrodami. Było malowanie na asfalcie, skakanie na skakance, slalom z piłką, hula hop i wiele innych gier. Każda konkurencja cieszyła się powodzeniem, a dzieci rywalizowały przy gorącym dopingu swoich bliskich.

festyn pakuska 2017 2

Chętnych nie brakowało również do zjeżdżania na pompowanym zamku. Pomiędzy konkursami czas umilały występy wokalistów z olkuskiego MOK-u oraz zespół „Zenith Bend”. Nie mogło także zabraknąć pokazu samochodu strażackiego oraz policyjnego radiowozu i sprzętu kryminalistycznego.

festyn pakuska 2017 4

Organizatorem festynu był Zarząd Osiedla Pakuska przy wsparciu Spółdzielni Mieszkaniowej w Olkuszu.
Sponosrzy: Zarząd Osiedla Pakuska, Olkuska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Olkuszu, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Olkuszu, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Super Trade Sp. z o.o. al. 1000 lecia w Olkuszu, Sklep Żabka ul. A. Krajowej, Artur Rosołek Przewodniczący Zarządu Osiedla Pakuska, Sklep papierniczy Misia bela oś. Pakuska, Firma Handlowo Usługowa „FILIP” Robert Molęda Zimnodół 151 i Przedsiębiorstwo Transportowe „ Dawtrans”Dawid Molęda, Arkadiusz Królewicz członek Zarządu Osiedla Pakuska.

{joomplu:70579}{joomplu:70565}{joomplu:70549}

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze