1

26 kwietnia wieczorem w ogródku restauracji Batorówka odbył się przed-Rockowiskowy koncert dwóch zespołów rockowych. Polskę reprezentował The RoadTrip, a partnerów z Niemiec – Past Reflection.

Imprezę prowadził Piotr Skrzynecki.

2

Zapowiadany wcześniej QuervaMaches nie wystąpił z powodów osobistych. The RoadTrip to młody olkuski zespół, grający połączenie blues’a i nowego nurtu rock’n’rolla. Posiada własne utwory, lubi eksperymentować. Brał udział w ubiegłorocznym Rockowisku, jeszcze bez wokalistki, występował też podczas finału WOŚP. Skład zespołu: Gabriela Pawlik – wokal, Kamil Górski – gitara prowadząca, Krystian Kostyra – gitara basowa i Grzegorz Krzemień – perkusja.

3

W upalny wieczór popłynęły głośne dźwięki. Drżały młode listki na lipie, publiczność wiwatowała. Muzyce przysłuchiwali się nie tylko ci, którzy przyszli specjalnie na koncert, ale i goście pobliskich ogródków kawiarnianych.

4

Gdy po długich przygotowaniach zaczął swój koncert Past Reflection, rozległo się naprawdę mocne uderzenie. Ci dali po garach. Alarmy samochodowe się włączały… gołębie w pośpiechu odfrunęły z rynku, a taniec fanów wyglądał jak brutalna walka, choć to tylko pozory. Bawili się świetnie.

5

Zespół gra w składzie: Bilel Aboudi – wokal, Kiran Echt – perkusja, Mate Polunic – gitara, Elias Hartard – gitara, Kyle Kahraman – bas. Na Rockowisku wystąpią jako uczestnicy oraz zakończą imprezę gościnnym koncertem.

MOK Olkusz

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze