rodzina wielodzietna

Nadchodzący weekend w gminie Klucze upłynie pod znakiem rodzinnej zabawy. W Kluczach i Ryczówku zorganizowane zostaną plenerowe imprezy.

Kadra pedagogiczna, rodzice, uczniowie i przedszkolaki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ryczówku zapraszają na Święto Rodziny. Od godz. 16.00 w piątek (12 czerwca) na mieszkańców czekać będzie szereg sportowych i artystycznych zajęć: przeciąganie liny, zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe, pokaz salsy, czytanie tekstów o rodzinie w ramach kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom” oraz mecz piłki nożnej – uczniowie i absolwenci ZSP kontra „Reszta Świata”. W programie przewidziano także występ Koła Gospodyń Wiejskich z Ryczówka, pokaz samochodu strażackiego OSP Ryczówek, prezentację sprzętu i wyposażenia policyjnego i pokaz motocykli Zawierciańskiej Grupy Terenowej. Zainteresowani będą mogli skorzystać z punktu pomiaru ciśnienia i porad w zakresie szczepień oraz zdrowego odżywiania na stoisku olkuskiej Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej, a także z porad dietetyka. Dla dzieci przewidziano sporo atrakcji: jazdę na kucyku, dmuchaną zjeżdżalnię czy malowanie twarzy, a dla wszystkich – kulinarne stoiska. 

W niedzielę (14 czerwca) przy Szkole Podstawowej w Kluczach odbędzie się IV Piknik Rodzinny. Impreza rozpocznie się o godz. 15.00 zawodami z udziałem dzieci i rodziców, po których rozegrany zostanie mecz uczniowie kontra nauczyciele. Na pikniku nie zabraknie również występów artystycznych: Mini Playback Show, koncertu „W oczekiwaniu na wakacje” oraz zumby dla wszystkich. Dzieci będą mogły obejrzeć policyjne i strażackie pokazy. Najmłodsi uczestnicy pobawią się na dmuchanej zjeżdżalni i trampolinie. W czasie pikniku będzie można wymienić elektrośmieci za sadzonki w ramach projektu „Zdrowomaniacy”. Organizatorami imprezy są: dyrekcja i grono pedagogiczne SP w Kluczach oraz Rada Rodziców.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze