2rajd rowerowy3

Filie Gorenice i Osiek Powiatowej i Miejskiej Biblioteki w Olkuszu w partnerstwie ze Szkołą Podstawową w Gorenicach i Osieku zorganizowała 16 września 2016 r. II Biblioteczny Rajd Rowerowy „Rowerowa Biblioteka” pod hasłem „Kto kręci i czyta, ten świat podwójnie zdobywa”.

W czasie imprezy,  której motywem przewodnim była książka, odbyło się wiele zabaw literacko-rozrywkowych integrujących uczniów obu sołectw. Przeprowadzono konkurs na mistrza pięknego czytania, którego fundatorem nagród było Sołectwo Gorenice. A wszystko to w pięknej scenerii malowniczych okolic Osieka, Gorenic i Czernej. Na zakończenie imprezy był grill i poczęstunek, który przygotowali rodzice z Gorenic, a sponsorem było Sołectwo Gorenice i Osiek, za co serdecznie dziękujemy. Podziękowania należą się również Panu Adamowi Żuradzie – właścicielowi piekarni w Osieku za nieodpłatne przekazanie pieczywa.

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu

2rajd rowerowy1

2rajd rowerowy2

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
:lol:
:lol:
7 lat temu

Gdyby z hasła akcji wyciąć „i czyta”, zostałoby: „Kto kręci, ten świat podwójnie zdobywa”. 😆 😆 😆 Bardzo niewychowawczo by zabrzmiało, ale za to jakże życiowo i aktualnie. Wieloznaczność słów bywa zdradliwa.