Karnawał to czas zabawy dla młodszych i starszych. Studenci olkuskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pokazali, że co jak co, ale bawić to oni się potrafią, a młodsze pokolenia mogłyby pozazdrościć im wigoru i chęci do zabawy.
W sobotni wieczór w Miejskim Domu Kultury w Olkuszu panowała iście balowa atmosfera. Panie zachwycały pięknymi kreacjami, a dobre humory dopisywały wszystkim gościom.

  Na karnawałowe szaleństwo przybyło 160 studentów.  – Dziękuję Wam, że tak licznie wpisaliście się w tę inicjatywę. Nie sądziłem, że pomysł utworzenia Uniwersytetu spotka się z aż tak dużym zainteresowaniem. To przecież dzięki Waszemu zaangażowaniu tak dobrze funkcjonuje. Państwa radość i szczęście z chwil tu spędzonych to dla mnie największy sukces, jakiego, szczerze mówiąc, na początku tej drogi się nie spodziewałem. No i życzę Państwu zdania wszystkich egzaminów – tak do studentów zwrócił się wiceburmistrz Łysoń.
Nie minęło kilka minut od uroczystego rozpoczęcia imprezy i symbolicznego toastu, a prawie wszystkich gości porwały do tańca pierwsze rytmy przebojów granych przez zespół DeBeS. Parkiet szybko się zapełnił. -Wiek nie ma znaczenia. Wszyscy przecież jesteśmy w wieku XXI, i młodsi, i starsi – bawimy się jednakowo – twierdzi Danuta Schewitz, przewodnicząca Rady Studentów. Balowicze prezentowali różne style tańca, a w dobrze znanym  „pociągu” uczestniczyła większość obecnych. Słuchacze UTW przygotowali też krótkie programy artystyczne. Nie zabrakło śpiewania karaoke i innych atrakcyjnych konkursów. W atmosferze świetnej zabawy nie zapomniano o potrzebujących. Podczas balu zbierano symboliczne kwoty na rzecz ofiar tragedii na Haiti.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze