gala wena 2014

Po raz kolejny uczniowie Szkoły Tańca „Wena” zachwycili olkuską publiczność. XVII gala podsumowująca rok szkoleniowy przyciągnęła do Miejskiego Ośrodka Kultury prawdziwe tłumy.

W ciągu minionych kilkunastu lat tancerze z „Weny” przyzwyczaili swoją widownię do występów na wysokim poziomie. Nie inaczej było podczas sobotniej gali, w której w ponad 30 występach udział wzięło prawie 100 osób. Zaproszeni goście oglądali tańce klasyczne, nowoczesne, jazz, hip – hop i disco. Sporą niespodziankę sprawili rodzice, którzy również zaprezentowali się na parkiecie. Publiczność oklaskiwała ich w dwóch występach: tańcach klasycznych oraz hip – hopie.

Zadowolenia z pokazów nie ukrywa szef „Weny”. – Gala stała się już tradycją. Nasi podopieczni mają świetną okazję, by pochwalić się umiejętnościami. Dotyczy to zarówno utytułowanych tancerzy, jak i tych początkujących. Cieszę się, że z roku na rok słyszymy pozytywne opinie na temat tej cyklicznej imprezy – mówi Rafał Lebiest, założyciel „Weny”.

Miłośnicy tańca w lipcu będą zapewne mocno trzymać kciuki za naszych tancerzy. Podopieczni Rafała Lebiesta jadą bowiem na Mistrzostwa Europy do włoskiego Rimini. Wystąpią tam w czterech kategoriach: solo, duety, formacje, mini formacje. Już dziś życzymy im powodzenia! 

Zobacz naszą fotogalerię:

{joomplu:48553}{joomplu:48539}{joomplu:48524}{joomplu:48514}

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze